АКТУАЛЬНО

Блаженніший Святослав привітав Люблінського митрополита з нагоди 300-ліття Митрополичої духовної семінарії

П'ятниця, 24 жовтня 2014, 19:24
Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав надіслав привітання Митрополитові Люблінському (РКЦ) Архиєпископу Станіславу Будзіку з нагоди 300-літнього ювілею Митрополичої Люблінської духовної семінарії.

За останні 50 років співпраця між нашими латинсько-польською та візантійсько-українською громадами показала чудовий приклад будування єдності Католицької Церкви в її різноманітних традиціях, ідеться в посланні. 

"Доля Греко-Католицької Церкви по-особливому переплелася з Люблінською єпархією в найважчий період переслідувань по Другій світовій війні, - зазначає Блаженніший. - Завдяки відкритості й доброзичливості Люблінських єпископів розкидані по цілій Польщі священики могли отримувати відповідну духовну та інтелектуальну базу, необхідну до пастирської роботи у важких умовах невизнання владою ПНР греко-католиків".

"Від імені всієї Української Греко-Католицької Церкви, - пише Глава Церкви, - хочу сердечно подякувати всім, хто сприяв тому, щоб Люблінська семінарія могла якнайкраще виконувати своє особливе покликання - скріплення Східної і Західної традицій, а також поєднання між поляками і українцями".

Верховний Архиєпископ подякував єпископам та кардиналам, усім ректорам, вихователям, професорам Люблінського католицького університету, священикам і сестрам, котрі протягом десятків років працювали з великою самопожертвою і по-різному виражали свою єдність та надавали конкретну допомогу Греко-Католицькій Церкві.

Департамент інформації УГКЦ

 

ПУБЛІКАЦІЇ

Українці Італії помоляться за жертв Голодомору в головному соборі Неаполя та зможуть приступити до мощів св. Януарія 14 листопада

Наближаються холодні листопадові дні, в які ми, українці, спогадуємо і вшановуємо пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні. Цими...

МЕДІА
Prev Next