АКТУАЛЬНО

Блаженніший Святослав привітав патріаршою грамотою отця архимандрита Сергія Гаєка із 70-річчям

П'ятниця, 08 лютого 2019, 10:43
Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав особисто та від імені Синоду Єпископів УГКЦ привітав патріаршою грамотою отця архимандрита Сергія Гаєка, Апостольського візитатора для греко-католиків у Білорусі, з нагоди 70-річчя.

«У цей святковий день дякуємо Господеві за дар вашого життя та за всі дари, якими Він так рясно вас наділив і які ви щедро примножили впродовж свого жертовного священичого служіння Богові та Церкві», – мовиться у тексті грамоти.

Ювіляру побажали, щоби Всевишній благословив його своїми щедрими дарами, посилав мудрість у священичому служінні, яке священик уже протягом багатьох років здійснює у Білорусі, серед людей, що всім серцем люблять Бога і нашу Церкву.

«Будьте й надалі добрим охоронцем і учителем віри, ревним благовісником слова Христового Євангелія і особою, чуйною до потреб ближніх», – сказано у привітальній грамоті.

Департамент інформації УГКЦ


ПУБЛІКАЦІЇ

«Вірую, поможи моєму невірству!» — проповідь Блаженнішого Святослава у Четверту неділю Великого посту 30 березня

Те, що ми сьогодні бачимо як чудо оздоровлення юнака найкраще нам пояснює апостол Павло, кажучи: «Сила Божа проявляється у моїх немочах»....

МЕДІА
Prev Next