АКТУАЛЬНО

Блаженніший Святослав привітав патріаршою грамотою отця архимандрита Сергія Гаєка із 70-річчям

П'ятниця, 08 лютого 2019, 10:43
Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав особисто та від імені Синоду Єпископів УГКЦ привітав патріаршою грамотою отця архимандрита Сергія Гаєка, Апостольського візитатора для греко-католиків у Білорусі, з нагоди 70-річчя.

«У цей святковий день дякуємо Господеві за дар вашого життя та за всі дари, якими Він так рясно вас наділив і які ви щедро примножили впродовж свого жертовного священичого служіння Богові та Церкві», – мовиться у тексті грамоти.

Ювіляру побажали, щоби Всевишній благословив його своїми щедрими дарами, посилав мудрість у священичому служінні, яке священик уже протягом багатьох років здійснює у Білорусі, серед людей, що всім серцем люблять Бога і нашу Церкву.

«Будьте й надалі добрим охоронцем і учителем віри, ревним благовісником слова Христового Євангелія і особою, чуйною до потреб ближніх», – сказано у привітальній грамоті.

Департамент інформації УГКЦ


ПУБЛІКАЦІЇ

Нове прочитання Лесі Українки в розмовах Блаженнішого Святослава з Оксаною Забужко20 жовтня

Наскільки знаною для нас є постать Лесі Українки сьогодні? Зазвичай, наше перше (і, мабуть, останнє) знайомство з творчістю письменниці...

МЕДІА
Prev Next