АКТУАЛЬНО

Блаженніший Святослав привітав владику-номіната Едварда (Каву) з призначенням Єпископом-помічником Львівської архидієцезії РКЦ в Україні

Середа, 17 травня 2017, 10:52
Це нове для Вас служіння, до якого Вас покликано в молодому віці, є знаком великої довіри до Божого провидіння і до Вас, як ревного виконавця Господньої волі. Цей вибір - це ще один Божий дар для Ваших вірних і людей доброї волі, які спраглі Божого Слова та Його справедливості.

Про це пише Глава і Отець УГКЦ Блаженніший Святослав в листі-привітанні до владики-номіната Едварда (Кави) з його призначенням Єпископом-помічником Львівської архидієцезії РКЦ в Україні.

«Нехай множиться добро і Боже благословення у повіреному вам служінні. Саме сьогодні Господь кличе нас, католиків східної і західної традицій, бути проповідниками Воскресіння Його Сина для жителів нашої багатостраждальної України. Він закликає нас зцілювати їхні рани, завдані гріхом, та всіма можливими способами полегшувати терпіння, спричинені війною. Вимолюю для вас щедре Боже благословення. Поручаю вас під покров нашої Небесної Матері, Богородиці, яка нехай провадить вас у всіх ваших звершеннях для слави її Сина», - пише Блаженніший Святослав.

Департамент інформації УГКЦ

 

 

 

 

 

 

ПУБЛІКАЦІЇ

«Семінаристи iз саксофонами і трубами викликають культурний шок», – керівник оркестру21 травня

При Львівській духовній семінарії діє духовий оркестр, який не лише виступає серед осіб духовного сану, але й несе музику і свою гру до...

МЕДІА
Prev Next
DEBUG

0.1305
clr:53
cch:-no-
sql:0.0997
csql:0.0000
out: 0.0000
..........
M: 3,305,440
m: 2,976,336