АКТУАЛЬНО

Блаженніший Святослав провідав Митрополита Стефана Сулика, – найстаршого єпископа УГКЦ

П'ятниця, 10 травня 2019, 04:49
9 травня під час свого перебування у Філадельфії Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, провідав Митрополита Стефана Сулика. У цій зустрічі Предстоятеля УГКЦ супроводжував владика Андрій Рабій, Апостольський адміністратор Філадельфійської архиєпархії.

Митрополит Стефан сьогодні найстарший за віком єпископ Української Греко-Католицької Церкви. 2 жовтня йому виповниться 95 років. Майже 20 років владика був правлячим Архиєпископом і Митрополитом Філадельфійської архиєпархії.

Митрополит Сулик дуже радо зустрів Блаженнішого Святослава ще на порозі дому, де він тепер мешкає. І це попри на днях проведену операцію на серці. Відбулася тепла, братня розмова, за яку владика Стефан щиро подякував.

«Я дуже хотів провідати владику Стефана, адже наші архиєреї-емерити є справжнім скарбом нашої Церкви. Крім того, прагнув йому засвідчити нашу повагу та молитовну пам’ять», – сказав після зустрічі у коментарі для Департаменту інформації УГКЦ Блаженніший Святослав.

Фото владики Андрія Рабія

Департамент інформації УГКЦ


ПУБЛІКАЦІЇ

«Єдність є в сутності, в глибині, в природі греко-католиків», — владика Венедикт Алексійчук в інтерв’ю про три мрії УГКЦ16 липня

Після зустрічі проводу Української Греко-Католицької Церкви із Папою Франциском та Римською курією у Ватикані владика Венедикт...

МЕДІА
Prev Next