АКТУАЛЬНО

Блаженніший Святослав провів підсумкову щорічну зустріч із працівниками Патріаршої курії у Львові

Неділя, 20 грудня 2015, 16:31
18 грудня, напередодні свята Святого Миколая Чудотворця, Глава і Отець УГКЦ Блаженніший Святослав зустрівся із працівниками Патріаршої курії у Львові. Уже традиційна зустріч наприкінці року відбулася в приміщенні патріаршого двору, що на території Львівської духовної семінарії Святого Духа.

«Мені приємно бути тут сьогодні з вами. Бажаю насамперед усім вам подякувати за вашу працю та служіння. Ми з Божою допомогою пережили ще один рік, який був дуже тяжким, бо приніс багато крові, сліз і страждання. Та попри все, було й багато доброго. За цей період мені вдалося освятити п’ять храмів у Центральній і Східній Україні (в Херсоні, Житомирі, Києві)», - звернувся до працівників Патріаршої курії Блаженніший Святослав.

Він також розповів, що незабаром довершать будівельні роботи в приміщенні патріаршого двору у Львові. А наприкінці додав: «Я відчуваю, як кожен із вас намагається працювати на повну силу для добра Церкви. Бажаю вам благословенного різдвяного часу та щасливого нового року! Щоб ми в Році Божого милосердя ще більше зробили для нашої Церкви та рідної держави».

 

                Департамент інформації УГКЦ 

ПУБЛІКАЦІЇ

Звернення Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ щодо аграрної реформи в Україні03 грудня

Звертаємося до державної влади України з проханням не пришвидшувати штучно земельну реформу, а підійти ґрунтовно до цього надзвичайно...

МЕДІА
Prev Next