АКТУАЛЬНО

Блаженніший Святослав провів робочу зустріч з головою Національної поліції України

Четвер, 16 квітня 2020, 12:19
15 квітня 2020 року в резиденції Глави Церкви відбулася зустріч Отця і Глави Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішого Святослава з головою Національної поліції України генералом поліції 3-го рангу Ігорем Клименком. У зустрічі також взяли участь радник Міністра внутрішніх справ Юрій Тандіт і митр. прот. Олекса Петрів, керівник Департаменту зовнішніх зв’язків УГКЦ в Україні.

Під час зустрічі голова Національної поліції України подякував Блаженнішому, а в його особі усій УГКЦ за виважену, високоорганізовану, послідовну та державницьку позицію у справі всенародного протистояння коронавірусній загрозі. Він також просив й надалі діяти таким чином у співпраці з органами захисту правопорядку, які вже активно співпрацюють з духовенством на місцях у всій країні. «Дотеперішня така співпраця на всіх рівнях вже показує свої позитивні плоди. Особливо це проявилося у Вербну неділю, коли переважна більшість віруючих людей, а в УГКЦ майже всі, показали високий рівень правосвідомості та суспільної відповідальності. Прошу й  надалі діяти таким чином, щоб ми усі могли гідно пройти Великодній час та не дозволили вірусу спалахнути зі ще більшою силою», – сказав очільник Нацполіції.    

Відтак Блаженніший Святослав подякував голові Національної поліції України за партнерську співпрацю та сказав, що, будучи глобальною Церквою, ми отримували інформацію про вірусну загрозу від наших священників і вірних з багатьох країн світу, яких це лихо спіткало раніше за Україну. Тож уже на час оголошення карантину в Україні ми мали опрацьовані інструкції, як діяти, які й довели до духовенства і вірних нашої Церкви в Україні. Це разом з впровадженими державними правовими нормами та плеканою Церквою впродовж останніх десятиліть правовою культурою наших вірних і дозволило гідно зустріти цей виклик часу. Він також повідомив генерала Клименка про весь обшир практичних дій нашої Церкви у допомозі суспільству та державі у справі подолання пандемії.   

Під час зустрічі учасники обмінялися думками щодо ймовірного зростання суспільної напруги, спричиненої призупиненням економіки через карантинні заходи, та ствердили, що і в цьому плані необхідно діяти у тісній співпраці держави і громадянського суспільства, інтегральною частиною якого є релігійна спільнота, яка, окрім своєї головної функції – молитви за народ, владу і військо, може вести роз’яснювальну роботу та проявляти й надалі піклування про найбільш нужденних.

На завершення зустрічі Отець і Глава УГКЦ побажав усім правоохоронцям доброго здоров‘я та благословення Божого у виконанні такого важливого та важкого, особливо в теперішній час, служіння задля захисту правопорядку, життя і здоров’я людей і подарував гостеві пам’ятне ілюстроване видання про нашу Церкву.

Департамент інформації УГКЦ


ПУБЛІКАЦІЇ

«Такі збірки є виявами братерської християнської любові та єднання», — владика Андрій Рабій про допомогу постраждалим від паводків07 липня

Впродовж останніх кількох тижнів кожного із нас зворушують кадри із Західної України, де місцеві мешканці боряться із негодою паводків....

МЕДІА
Prev Next