АКТУАЛЬНО

Блаженніший Святослав відвідав БФ "Карітас-Краматорськ"

Понеділок, 07 листопада 2016, 08:59
3 листопада Блаженніший Святослав, Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви, продовжив відвідини м. Краматорська.

Цей день увійде в історію храму Святого Пророка Іллі як ще одна історична подія – вранці тут відбулося друге Богослужіння, яке очолив Глава УГКЦ.

Опівдні Блаженніший Святослав завітав до офісу БФ "Карітас-Краматорськ". Отець Василь Іванюк і координатори проектів ознайомили Главу УГКЦ із поточною діяльністю фонду, розповіли про актуальні потреби внутрішньо переміщених осіб і мешканців буферної зони на території Донецької та Луганської областей.

Глава УГКЦ закликав працівників Карітас-Краматорськ скористатися коштами, зібраними в рамках проекту "Папа для України". Папа Римський Франциск ініціював збір грошей на підтримку постраждалих від війни жителів України. На заклик Святішого Отця відповіли багато організацій у всій Європі. Для українців зібрано 8 мільйонів євро. Блаженніший Святослав порадив підготувати проекти для участі в програмі Папи, передусім для медичної і психологічної допомоги визначеним категоріям потребуючих – мешканцям "сірої зони", постраждалим, які мали поранення, а також ВПО.

Верховний Архиєпископ Києво-Галицький наголосив: "Ідея Карітасу якраз і полягає в тому, щоб бачити потреби людей очима милосердя і потім шукати вільні кошти для допомоги їм. Є два етапи тепер – до 25 тис. євро і більше. Можливо, у сірій зоні необхідна мобільна хлібопекарня. Ви є мудрі – ви знаєте, що треба. Мудрим оком подивіться на тих людей і дайте нам пропозиції".

Блаженніший Святослав побажав працівникам Карітас-Краматорськ Божого благословення й успішної праці.

Прес-служба БФ "Карітас-Краматорськ"

ПУБЛІКАЦІЇ

Владика Василь Тучапець, Екзарх Харківський: «Дякую Богові за Його благодать, яку Він щедро зсилає на нас»21 травня

2 квітня виповнилося п’ять років від дня створення Харківського екзархату УГКЦ. А 21 травня відзначає п’ятиріччя єпископської хіротонії...

МЕДІА
Prev Next