АКТУАЛЬНО

Блаженніший Святослав взяв участь у «Молитві за Україну» в Софійському соборі

Четвер, 24 серпня 2017, 10:46
У День Незалежності України члени Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій та керівники держави взяли участь у «Молитві за Україну» в Софійському соборі у Києві.

В урочистому Молебні взяли участь Президент України Петро Порошенко з родиною, Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, члени Уряду, Секретар Ради національної безпеки та оборони Олександр Турчинов, Голова Київської міської державної адміністрації Віталій Кличко.

Як повідомляє прес-служба Президента, короткі молитви і виступи за Україну виголосили Предстоятель Української Православної Церкви Київського патріархату, Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, Предстоятель Української Православної Церкви, Митрополит Київський і всієї України Онуфрій, Верховний Архиєпископ Києво-Галицький Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав, Ординарій Києво-Житомирської дієцезії Римо-Католицької Церкви єпископ Віталій Кривицький, Головний рабин Києва та України, Об’єднання юдейських релігійних організацій України Яков Дов Блайх, муфтій Духовного управління мусульман України Тамім Ахмед і старший єпископ Союзу вільних Церков християн євангельської віри України Василь Райчинець.

На закінчення молитви хор виконав духовний гімн «Боже, великий, єдиний». Президентська родина поставила свічки.

 

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Нижньовартовськ, Мегіон, Радужний, Лангепас: слідами УГКЦ… на Сибір11 жовтня

Нижньовартовськ, Мегіон, Радужний, Лангепас…Про ці населенні пункти далекого Сибіру знаємо хіба що з фільмів та чули із розповідей. І...

МЕДІА
Prev Next