АКТУАЛЬНО

Блаженніший Святослав зустрівся з представниками Всесвітнього об’єднання біблійних товариств

Понеділок, 20 червня 2022, 14:20
В понеділок, 20 червня, в Києві Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав зустрівся з делегацією керівництва Українського біблійного товариства і представниками Всесвітнього об'єднання біблійних товариств.

У зустрічі, яка відбулася в резиденції Глави УГКЦ, взяли участь президент Українського біблійного товариства Григорій Іванович Комендант і заступник генерального секретаря УБТ Анатолій Васильович Райчинець. Всесвітнє об’єднання біблійних товариств на зустрічі представили директор зовнішньої місії Норвезького біблійного товариства Бернт Грегер Олсен і генеральний секретар Християнської Ради Норвегії Ергард Хермансен.

Сторони обговорили питання військового, гуманітарного і церковного характеру.

Довідка

Всесвітнє об’єднання біблійних товариств (англ. United Bible Societies) – це неприбуткова та неконфесійна організація, яка поєднує понад 140 біблійних товариств і працює у 200 країнах світу. Головною її метою є переклад та розповсюдження Біблії. Українське біблійне товариство також є учасником цієї інституції.

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Молиться за Україну і мріє стати священником, щоб служити люблячому Господеві і людям. Історія чотирилітнього Святославчика25 червня

Одного недільного ранку у Львові біля храму Святого Архистратига Михаїла зустрічаю маленького хлопчика. Його звуть Святославчик. Він з...

МЕДІА
Prev Next