АКТУАЛЬНО

«Боже Слово в житті християнина»

Четвер, 31 грудня 2009, 09:28
З 24 по 27 грудня у реколекційному домі св. Миколая ( м. Надвірна, Івано-Франківської обл.) відбулися реколекції для мирян: «Боже Слово в житті християнина».
З 24 по 27 грудня у реколекційному домі св. Миколая ( м. Надвірна, Івано-Франківської обл.) відбулися реколекції для мирян: «Боже Слово в житті християнина». Провідниками реколекцій були сестри служебниці Мирослава Яхимець і Любомира Надич. Учасники реколекцій мали нагоду поглибити своє духовне життя через читання Божого Слова (Lectio Divina), а тиша та літургійна молитва були добрими середниками, які допомагали Його слухати. За словами Святішого Отця Венедикта ХVI: «Коли Бог промовляє, заохочує до відповіді; Його спасенне діяння вимагає людської співпраці; Його любов прагне взаємності… Лише Слово Боже здатне до глибини змінити серце людини». Реколекції стали особливою школою, де учасники вчились пізнавати та  жити Божим Словом, яке відкриває нам велику Божу Любов та допомагає пізнати гріх і пережити безмежне Боже милосердя. Вершиною реколекцій була тайна сповіді, яку уділив о. Ілля Мамчак (студит), і яку, за словами учасників, кожен пережив по особливому. Сестри заохочували учасників продовжувати практику читання Божого Слова у своїх родинах, щоб, як закликає нас Папа Венедикт ХVI, «набути фамільярності з Біблією, щоб мати її завжди під рукою, щоб вона була для нас як компас, який вказує шлях, яким йти.» Для бажаючих, хто б хотів взяти участь в реколекціях «Слово Боже в житті християнина» які відбудуться 27-30 травня 2010 року звертатися за тел.. +380673674813 с. Мирослава.

Сестри Служебниці

ПУБЛІКАЦІЇ

П'ятнадцять думок Блаженнішого Святослава про справжній і здоровий відпочинок04 серпня

Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, ділиться думками та рекомендаціями щодо справжнього відпочинку, що особливо актуального під...

МЕДІА
Prev Next