АКТУАЛЬНО

Боже Слово в житті християнина

Середа, 30 березня 2011, 10:31
Нещодавно у реколекційно-відпочинковому центрі Згромадження сестер служебниць Непорочної Діви Марії, що в м. Надвірна Івано-Франківської обл., сестри служебниці Мирослава Яхимець та Любомира Надич провели реколекції для мирян на тему: „Боже Слово в житті християнина».
Нещодавно у реколекційно-відпочинковому центрі Згромадження сестер служебниць Непорочної Діви Марії, що в м. Надвірна Івано-Франківської обл., сестри служебниці Мирослава Яхимець та Любомира Надич провели реколекції для мирян на тему: „Боже Слово в житті християнина». У реколекціях взяли участь миряни Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської областей та м. Києва. Протягом чотирьох днів учасники мали змогу послухати низку наук, які допомогли їм зрозуміти велику роль та вплив Божого Слова на щоденне життя, а також через читання євангельських текстів та молитву переконатися в тому особисто. Спільна літургійна і особиста молитва, тиша та сповідь були для мирян засобами для пошуку внутрішньої гармонії зі собою та своїм Творцем. «Учасники покидали обитель сестер служебниць сповнені вдячністю Богові і сестрам, несучи у своєму серці „вогник” Господньої любові, який запалився під час зустрічі з Божим Словом, та надію ще не один раз відвідати цей дім, який став для них місцем духовного відродження і збагачення», - відзначили організатори реколекцій.  

Повідомила с. Мирослава Яхимець

ПУБЛІКАЦІЇ

Заклик єпископів УГКЦ до посиленої молитви та посту в час особливих випробувань для нашої державності01 грудня

Напередодні Різдвяного посту на нашу Вітчизну впало ще одне важке випробування – відкритий прояв агресії з боку Російської Федерації, яка...

МЕДІА
Prev Next