АКТУАЛЬНО

«Будьмо разом у цей нелегкий час»: у Харкові при катедрі УГКЦ продовжують роздавати необхідну допомогу

Четвер, 05 травня 2022, 19:51
Катедральний храм Святого Миколая УГКЦ у Харкові в районі Салтівки від початку війни розпочав збір та роздачу необхідної допомоги для людей. Церква жодного дня не зупиняла свого молитовного життя, підтримуючи людей духовно, а також паралельно забезпечувала перебування і захист харків’ян. Зокрема в церковному приміщенні тривалий час проживали люди.

Війна триває понад 70 днів, проте тут допомога не припиняється ні на мить.

Екзарх Харківський владика Василій Тучапець розповідає, що при катедрі продовжують роздавати допомогу. Про неї постійно запитують люди.

«Прийшов вантаж зі Львова, так що знову будемо роздавати допомогу. Люди вже займають чергу біля брами, щоб першими отримати допомогу», – каже владика.

За словами архиєрея, у волонтерстві активно допомагають парафіяни, але більшість – це все ж місцеві люди, які від початку допомагають розвантажувати, роздавати допомогу.

«Вони вже є в нашій команді, разом з нами і нам допомагають», – підкреслює єпископ.

«Мій основний посил – це прохання, щоб ми в цей нелегкий час були разом, щоб допомагали одні одним, і таким чином щоб якнайшвидше звільнили нашу землю від окупантів, аби знову мир настав в Україні, аби люди могли нормально жити, аби люди повернулися до нормального життя», – каже екзарх Харківський.

Серед гуманітарної допомоги мешканці Харкова отримують ліки, продукти, дитячі одяг, харчування та засоби гігієни.

Харків’яни дуже вдячні за допомогу і можливість забезпечити принаймні найважливіші життєві потреби. Відтак владика Василій просить благодійників не зупинятися та продовжувати рятувати людей у потребі.

«Закликаю всіх щодня звертатися у молитві і просити Господа, щоб Він дав нам силу і мудрість. Допоміг президентові і керівництву нашої України, військовим і всьому нашому народу вистояти у цей час випробування. Просімо разом в Бога сили і мужності нашому війську звільнити окуповані загарбником території України. У безперестанній молитві просімо, щоб Господь дав мир нашій Батьківщині», – закликав владика Василій.

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

«В Україні відбувається злочин проти людства», – Глава УГКЦ в ексклюзивному інтерв’ю для італійського видання «Il Foglio»27 липня

«Хтось каже, що в Україні має місце конфлікт, західні ЗМІ говорять про російсько-український конфлікт. Ні, в Україні немає жодного...

МЕДІА
Prev Next