АКТУАЛЬНО

«Будова храму продовжується у Ваших серцях», - владика Василь (Івасюк) на посвяченні храму

Понеділок, 13 листопада 2017, 11:14
12 листопада владика Василій (Івасюк), Єпарх Коломийсько-Чернівецький, завітав до с. Хутір-Будилів на знаменну для цієї парафії подію – посвячення храму архистратига Михаїла.

Ремонтні роботи на парафії тривали понад двадцять років. На місці новозбудованого храму раніше був костел, який переобладнали. Після завершення чину освячення архиєрей відслужив Божественну Літургію. Співслужили владиці декан Снятинський о.м. Теодор Оробець, адміністратор храму о. Сергій Радченко та численне духовенство.

Звертаючись до парафіян зі словом проповіді, владика сказав: "Прочитана сьогодні євангельська розповідь про оздоровлення гадаринських біснуватих дивує безмежністю Божого милосердя. Побачивши яке велике чудо вчинив Христос "населення Геразинської округи почало Його просити, щоб відійшов від них, бо великий страх огорнув їх". З цього можна зробити висновок: якщо немає внутрішньої переміни, тобто коли людина і надалі прагне залишатися в гріхах, то їй не потрібен Бог. Саме тому вони і просили Христа, "щоб відійшов від них". Справджується вислів св. Августина: "Бог сотворив нас без нас, але не може спасти нас без нас", тобто без нашого бажання і власної волі".

Наприкінці Божественної Літургії архиєрей вручив подячні грамоти всім, хто прислужився до розбудови храму. Відтак ще раз звернувся до присутніх: "Прибігайте у цей храм до Ісуса всі скривджені і зневажені за порадами, немічні і хворі за здоров’ям, засумовані за розрадою, бо тут царює сам Бог. Рівночасно хочу нагадати вам, що будова храму продовжується у Ваших серцях. Закликаю Вас кожної неділі і свята йти до храму сповідатися, причащатися і так цю жертву чинити до кінця днів своїх. "Ви - храм Божий" і тому наповняйте цю рукотворну святиню своєю присутністю."

Після чого прозвучало традиційне многоліття владиці та всім жертводавцям. Наостанок відбулось мирування. Закріпили спогад довгоочікуваної події спільним фотом з архиєреєм та священнослужителями. 

Прес-служба єпархії

ПУБЛІКАЦІЇ

«Духовне батьківство — про рідних та родину», - п. Марія Рипан у проєкті «Сім штрихів до портрета» 21 жовтня

Вона повертає наш погляд насамперед до родинного коріння Блаженнішого Любомира - духовного батька України, кажучи, що він "походить із...

МЕДІА
Prev Next