АКТУАЛЬНО

Бюро УГКЦ з питань екології проведе у Відні виставку дитячих малюнків на чорнобильську тематику

Середа, 19 квітня 2017, 10:40
З 24 по 28 квітня у Відні (зал Католицької студентської молоді, вул. Ебендорфер, 8) відбудеться виставка дитячих малюнків Всеукраїнського конкурсу «Чорнобильська катастрофа: 30 років опісля – що далі?»

Конкурс, який організувало Бюро з питань екології за підтримки Міністерства освіти та науки України, має за мету зберегти живу пам'ять про Чорнобильську катастрофу, розвинути у дітей та молоді чутливість до ризиків модерних технологій та сприяти формуванню відповідальності за створений Богом світ.

У конкурсі взяли участь понад 1500 школярів і студентів із різних регіонів України.

Для виставки було відібрано 77 кращих малюнків, які в особливий, творчий і зворушливий спосіб виражають довгострокові наслідки атомної катастрофи.

Роботи передають особистий біль, страх і прагнення кращого майбутнього.

Виставка пройде під патронатом Мінприроди України та Посольства України в Австрії, маючи за мету привернути увагу не лиш до наслідків Чорнобиля, а й мобілізувати зусилля громадськості в Україні, Австрії та інших країнах для сталого розвитку і збереження створіння.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

 

ПУБЛІКАЦІЇ

Послання владик УГКЦ у Польщі з нагоди 70 роковин акції «Вісла»28 квітня

На думку тих, які задумали виселення нашого народу, виселенці повинні були вповні асимілюватись вже в найближчі двадцять років. Всупереч...

МЕДІА
Prev Next
DEBUG

0.1380
clr:53
cch:-no-
sql:0.1051
csql:0.0000
out: 0.0000
..........
M: 3,298,456
m: 2,975,880