АКТУАЛЬНО

Бюро УГКЦ з питань екології закликає усіх долучитись до Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою»

Четвер, 03 квітня 2014, 13:25
12 квітня 2014 року Божого по всій Україні пройде Всеукраїнська екологічна акція під назвою «Зробимо Україну чистою», яка вже четвертий рік поспіль проводитиметься в Україні.

Бюро УГКЦ з питань екології закликає вірних та всіх людей доброї волі долучитись до цієї акції, яка є чудовою нагодою цілісніше підготуватись до світлого празника Воскресіння Христового. В Екобюро переконані, що християни є тими, хто одні з перших повинні підтримати цю акцію не лише самі, але, по можливості, заохотити також й інших.

Воскресіння Христове – це свято радості цілого Божого створіння – природи, тому важко повірити, що ми готові до цього свята, навіть якщо і відбули передвеликодню сповідь, коли все навкруги свідчитиме про протилежне: засміченні річки й водойми, парки й сквери, двори, під’їзди та інші місця відпочинку. Стан природного нашого довкілля свідчить про стан душ тих, хто в ньому живе, тому, прибираючи його та з трепетом дбаючи про природу, також і наші душі стають чистішими.

Екологічна інституція УГКЦ звертається до усіх учасників з прохання провести акцію «Зробимо Україну чистою» без шкоди для довкілля, а саме: прибираючи, відмовитись від підпалів залишків рослинності та спалення пластику і по змозі робити роздільне сортування сміття. «Вважаймо, щоб з нашого доброго наміру ми не наробили більше шкоди для створіння Божого – природи», – застерігають в Екобюро.

Довідка:

«Зробимо Україну чистою! 2014» (ЗУЧ-2014) – Всеукраїнська акція з прибирання парків, скверів, пляжів та інших місць відпочинку. ЗУЧ-2014 – громадська ініціатива. Мета цієї акції – покращити якість життя простими діями. Організатори цієї акції не схвалюють вчинки тих, хто смітить у парках та на вулицях тощо. Учасники і організатори готові власноруч зробити нашу країну чистішою, і це вже довели.

ЗУЧ-2014 не підтримує жодної політичної партії і діє в рамках міжнародного соціального проекту «Let's Do It!», який спрямований на те, щоб очистити від сміття нашу спільну домівку – Планету. До цієї чудової ініціативи вже долучилися більше 90 країн світу.

Долучитись до акції можна зареєструвавшись на офіційному сайті «Зробимо Україну чистою» http://letsdoit.org.ua/.

ecoburougcc.org.ua

ОСТАННІ НОВИНИ
ПУБЛІКАЦІЇ

«В Україні відбувається злочин проти людства», – Глава УГКЦ в ексклюзивному інтерв’ю для італійського видання «Il Foglio»27 липня

«Хтось каже, що в Україні має місце конфлікт, західні ЗМІ говорять про російсько-український конфлікт. Ні, в Україні немає жодного...

МЕДІА
Prev Next