АКТУАЛЬНО

Ченці василіани взяли участь у Міжнародному турнірі з шахів серед духовенства

Понеділок, 02 березня 2020, 10:35
24 лютого 2020 року у Львівському державному університеті фізичної культури проходив III Міжнародний відкритий екуменічний чемпіонат України з шахів серед духовенства.

Як кажуть організатори, чемпіонат проводиться для підняття патріотичного духу та популяризації шахів в Україні, налагодження дружних відносин між духовенством з різних регіонів України та сусідніх країн і вдосконалення спортивної майстерності.

Турнір пройшов за швейцарською системою у дев’ять турів. У ньому, зокрема, взяли участь ієромонахи-василіани та брати-студенти ВІФБС.

Перемогу в цьому турнірі здобув о. Віктор Квасній, ЧСВВ. Друге місце посів о. Михайло Цегельський (голова відділу Душпастирства спорту УГКЦ), а третє - Олександр Неручек (Церква Баптистів Христа) - повідомляє міжнародний арбітр, тренер та майстер міжнародної організації шахістів (ФІДЕ) Олександр Прохоров. У церемонії нагородження взяв участь також Львівський митрополит Ігор Возьняк.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://osbm.in.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Звернення Блаженнішого Святослава «Майбутнє нашої Церкви, України і народу залежить від освіти та виховання наших дітей»02 червня

Звертаємося до вас у зв’язку з тим, що згідно з наказом №641 Міністерства освіти та науки України від 18 травня 2020 року, вносяться зміни до...

МЕДІА
Prev Next