АКТУАЛЬНО

Через карантин примножилася молитва і спільна праця в соціальному центрі сестер служебниць у Львові

Понеділок, 13 квітня 2020, 13:34
У соціальному центрі сестер служебниць у Львові на час карантину залишилися десятеро дівчат і спільнота із трьох сестер. Дівчатам-студенткам, які звикли до швидкого і насиченого ритму життя, було найважче перелаштуватися на зовсім інший темп, пристосуватися до нових вимог і правил. Але також усі в спільноті розуміли необхідність цих норм і відповідальність перед собою та іншими. Тому й залишилися вдома.

Від початку до розпорядку дому додалася щоденна спільна молитва на вервиці. Бо всі розуміють, що лише уповання на Бога і смиренна молитва – благання є найпершим і могутнім захистом перед цією хворобою. Також всі богослужіння ми почали молитися в режимі онлайн.

27 березня з вірою і трепетом разом з християнами всього світу молилися разом з Папою Франциском Євхаристійну адорацію та прийняли особливе благословення «Urbi et Orbi» (містові і світові), щоби «з вірою та надією переживати цей період випробування для всього людства». У п’ятницю спільно з дівчатами сестри також проводять особливу молитву, роздумуючи над Хресною дорогою нашого Спасителя, а в неділю – разом беруть участь у трансляції Божественної Літургії. І ці спільні молитви створюють особливу атмосферу миру і дарують здатність прийняти ситуацію з усіма її викликами.

І хоча сестри із соціального центру завжди проводять багато часу з дівчатами, мешканками дому, але в час карантину спільних заходів стало набагато більше. Сестри присвячують свій час і дари, щоб послужити і поділитися ними з дівчатами. Тому вони разом готують їсти і разом працюють, разом святкують і планують своє дозвілля. Навіть покупка продуктів – це особливий «карантинний ритуал», який виробився за цей час.

Але час карантину, який цього року вплівся в час Великого посту, також переживають з духовною користю – не забуваючи про любов до ближнього. Сестри організували випічку пасок і різних смаколиків для українських військових. Крім дівчат, які активно долучилися до доброго діла, с. Єроніма Вовчак заохотила також родини переселенців у Львові і парафіян каплиці «Всіх святих українського народу» приєднатися до цієї акції. Спільними зусиллями уже відправили на передову нашим Захисникам багато посилок з домашніми смаколиками і малюнками-вітаннями від дітей з Воскресінням Господнім. У листі до Воїнів написали, що зараз точиться війна проти вірусу, але це не привід забути, що вже шість років триває кровопролитна війна на Донбасі, де ще більш небезпечно і де майже щоденно гинуть люди, а також висловили безмежну вдячність воїнам за їхню вірність і жертвенну любов та запевнили у своїй молитві за них.

Готуючись до Великодня, сестри організували в соціальному центрі з дівчатами майстер-клас з випікання пасок. Як кажуть учасники, все вдалося на славу.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://www.ssmi-ua.org

ПУБЛІКАЦІЇ

«Такі збірки є виявами братерської християнської любові та єднання», — владика Андрій Рабій про допомогу постраждалим від паводків07 липня

Впродовж останніх кількох тижнів кожного із нас зворушують кадри із Західної України, де місцеві мешканці боряться із негодою паводків....

МЕДІА
Prev Next