АКТУАЛЬНО

Чернеча родина Воплоченого Слова запрошує на «Дні формування для молоді»

П'ятниця, 19 квітня 2019, 12:55
Чернеча родина Воплоченого Слова запрошує старшокласників і студентів на «Дні формування для молоді», що відбудуться з 8 по 12 травня в селі Яблуниця Івано-Франківської області, у місцевому карпатському відпочинковому комплексі.

Сьогодні як ніколи християнська молодь повинна усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє. На превеликий жаль, сучасне суспільство через знецінення моральних принципів дедалі частіше наражається на небезпеку секуляризації й бездуховності.

Тому ця зустріч спрямована саме на те, щоб виховувати глибоко свідому молодь, яка зможе протистояти всім викликам сьогодення, зростаючи в любові та милосерді до потребуючих і зі сміливістю пропагувати та свідчити справжні загальнолюдські та християнські цінності власним життям.

На молодь очікує справжній християнський вишкіл. У програмі «Днів формування» заплановані цікаві конференції на актуальні теми, зокрема: «Захист сімʼї», «Покликання та життєвий вибір», «Небезпечні філософські ідеології сучасності», «Історія та роль Церкви в суспільстві» та багато інших цікавих і водночас важливих для молоді питань. Окрім конференцій, на молодь чекатиме дружня, тепла та молитовна атмосфера.

За детальнішою інформацією звертайтеся за телефоном: 096-657-43-89 (о. Антоній Вацеба, ВС)

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ugcc.if.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Дослідження PISA показало, що український учень не готовий до життя після школи19 лютого

Одним з основних завдань освіти – рівень підготовки дітей до життя. Та в Україні поки що домінує думка, що ми готуємо дітей до ВНЗ. Ще донедавна...

МЕДІА
Prev Next