АКТУАЛЬНО

Чернеча родина Воплоченого Слова запрошує на «Дні формування для молоді»

П'ятниця, 19 квітня 2019, 12:55
Чернеча родина Воплоченого Слова запрошує старшокласників і студентів на «Дні формування для молоді», що відбудуться з 8 по 12 травня в селі Яблуниця Івано-Франківської області, у місцевому карпатському відпочинковому комплексі.

Сьогодні як ніколи християнська молодь повинна усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє. На превеликий жаль, сучасне суспільство через знецінення моральних принципів дедалі частіше наражається на небезпеку секуляризації й бездуховності.

Тому ця зустріч спрямована саме на те, щоб виховувати глибоко свідому молодь, яка зможе протистояти всім викликам сьогодення, зростаючи в любові та милосерді до потребуючих і зі сміливістю пропагувати та свідчити справжні загальнолюдські та християнські цінності власним життям.

На молодь очікує справжній християнський вишкіл. У програмі «Днів формування» заплановані цікаві конференції на актуальні теми, зокрема: «Захист сімʼї», «Покликання та життєвий вибір», «Небезпечні філософські ідеології сучасності», «Історія та роль Церкви в суспільстві» та багато інших цікавих і водночас важливих для молоді питань. Окрім конференцій, на молодь чекатиме дружня, тепла та молитовна атмосфера.

За детальнішою інформацією звертайтеся за телефоном: 096-657-43-89 (о. Антоній Вацеба, ВС)

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ugcc.if.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

«Биківня – наш біль і заклик до пам’яті», – роздуми владики Богдана Дзюраха над Биківнянськими могилами19 травня

Ця гробова тиша для мене говорить більше щось про нас самих, нині живучих їхніх нащадків. Ця тиша свідчить про смертоносну амнезію наших...

МЕДІА
Prev Next