АКТУАЛЬНО

Чернеча родина Воплоченого Слова здійснила прощу до Зарваниці

Понеділок, 08 жовтня 2018, 09:55
6 жовтня в Марійському духовному центрі Зарваниця відбулася проща чернечої родини Воплоченого Слова, яка вже стала доброю традицією. Разом зі священиками та сестрами до відпустового місця прибули майже тисяча паломників із Закарпаття, Івано-Франківська, Вінниці, Скадовська, Бурштина, Стрия та інших міст.

У соборі Зарваницької Матері Божої відбулася Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський Василь (Семенюк). По завершенні богослужіння Митрополит привітав паломників, які так чисельно прибули просити заступництва у Небесної Матері для  чернечої родини Воплоченого Слова, що є під опікою Матері Божої Зарваницької.

Опісля в каплиці над чудотворним джерелом відбулося освячення води, а відтак – спільна трапеза. На завершення паломники молилися на Хресній дорозі, розважаючи над стражданнями Ісуса Христа, та відвідували інші святині Марійського духовного центру.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://zarvanytsya.org


ПУБЛІКАЦІЇ

Заклик єпископів УГКЦ до посиленої молитви та посту в час особливих випробувань для нашої державності01 грудня

Напередодні Різдвяного посту на нашу Вітчизну впало ще одне важке випробування – відкритий прояв агресії з боку Російської Федерації, яка...

МЕДІА
Prev Next