АКТУАЛЬНО

Чому офіційні представники УГКЦ не візьмуть участь у святкуваннях Дня Соборності України на майданах Києва?!!! (відео)

П'ятниця, 21 січня 2011, 14:31
Офіційні представники Української Греко-Католицької Церкви не візьмуть участь в урочистостях з нагоди Соборності України в місті Києві. Про це у своєму Слові з нагоди Дня Соборності України сказав Блаженніший Любомир, Глава УГКЦ. «Чи можливо одночасно брати участь у відзначеннях об’єднання українських земель на різних майданчиках міста?...

Офіційні представники Української Греко-Католицької Церкви не візьмуть участь в урочистостях з нагоди Соборності України в місті Києві. Про це у своєму Слові з нагоди Дня Соборності України сказав Блаженніший Любомир, Глава УГКЦ.

«Чи можливо одночасно брати участь у відзначеннях об’єднання українських земель на різних майданчиках міста? Краще щоб ми усі, незалежно від того, де знаходимося, звернулися до Господа і сказали: Боже, нам єдність подай!», – пояснює свою позицію Предстоятель УГКЦ.

«Сьогодні відзначати єдність нашого народу на одному, чи другому майданчику, який створюють різні політичні групи, щоб себе оправдати, мені виглядає внутрішнім запереченням того, що повинно бути. Тому присутність в такій ситуації представників нашої Церкви я вважаю абсолютно не відповідною», – сказав у відеокоментарі для Департаменту інформації Блаженніший Любомир.

Пропонуємо переглянути цей коментар повністю:

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Підсумковий комунікат 22-ї Зустрічі східних католицьких єпископів Європи17 вересня

З 12 по 14 вересня в Українській папській колегії святого Йосафата в Римі відбулася щорічна Зустріч східних католицьких єпископів Європи....

МЕДІА
Prev Next