АКТУАЛЬНО

Чому Церква мовчить там, де повинна говорити?

Субота, 18 грудня 2010, 21:16
Це одна з провокативних тем, яку обговорювали під час реколекцій для журналістів, організованих Комісією у справах мирян УГКЦ. Відбулися науки, які провадив о. Корнилій Яремак (ЧСВВ), 17-19 грудня 2010 року в монастирі Святого Альфонса (ЧНІ) у Львові. Тридцять чотири учасники з усієї України – представники різних релігійних ЗМІ: радіо, інформаційних порталів, газет охоче спілкувалися, дискутували й ділилися враженнями від почутого.
Це одна з провокативних тем, яку обговорювали під час реколекцій для журналістів, організованих Комісією у справах мирян УГКЦ. Відбулися науки, які провадив о. Корнилій Яремак (ЧСВВ), 17-19 грудня 2010 року в монастирі Святого Альфонса (ЧНІ) у Львові. Тридцять чотири учасники з усієї України – представники різних релігійних ЗМІ: радіо, інформаційних порталів, газет охоче спілкувалися, дискутували й ділилися враженнями від почутого. «Ми запрошували майстрів пера, які, будучи віруючими людьми, працюють як у світській, так і в церковній структурах. Особливість заходу - у поєднанні реколекцій із семінаром на тему сучасних методів донесення Слова Божого та слова Церкви до суспільства», – сказав голова Комісії у справах мирян УГКЦ Юрій Підлісний. За його словами, головна мета зібрання – створення журналістської спільноти, що включала б християн-журналістів різних конфесій, аби вони спільними зусиллями і через засоби масової інформації, в яких працюють, краще представляли голос Церкви. На зустріч до учасників реколекцій завітав навіть сам Святий Миколай. Прийшов не з порожніми руками. Тож організатори заходу вірять, що з таким святим благословенням їхня справа дасть гарні й багаті результати.  

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

«Мудра справа»: підтримка постраждалих від війни за допомогою продуктових наборів26 травня

Патріарша фундація «Мудра справа» запустила новий благодійний проєкт – формування та роздавання продуктових наборів для потребуючих та...

МЕДІА
Prev Next