АКТУАЛЬНО

Діти із зони АТО виступили з колядою для працівників Патріаршої курії, що у Львові

Понеділок, 21 січня 2019, 19:17
21 січня 2019 року до Патріаршої курії, що у Львові, завітали діти із зони АТО. Біля сорока дітей виступили перед працівниками Курії зі старовинними лемківськими колядками “Рано-раненько” та “Ой через поле”.

Відвідувачі ініціативи максимально взяли участь у коляді, спілкуванні, частуванні та уділити свою увагу юним гостям, які приїхали з Авдіївки (Донецька обл.) та Станиця Луганської (Луганська обл.)

“Мета заходу — дати дітям можливість ближче зустрітися з Богом через добре спілкування, через зустріч із традиціями, а також через нагоду оточити їх добром”, — зазначила Мар’яна Бісик, асистент голови Координаційної ради з питань душпастирства в кризових ситуаціях.

За її словами, Патріарша курія спільно з волонтерами з Дрогобича допомагають творити реколекційний табір для дітей та молоді зі Сходу.

“У Дрогобичі ми з перших днів допомагали фронту. Ми їздили до бійців та завозили їм продукти. І коли ми їхали туди, то зрозуміли, що наші хлопці спілкуються з місцевими. Тож потрібно працювати й з населенням, яке живе там”, — ділиться волонтерка координаційного центру “Дрогобич SOS” (допомога армії) Наталія Походжай.

Пані Наталя розповіла, що вони стараються надати дітям таке ж тепло, як і в них вдома та прагнуть показати українські традиції. “Ми їх любимо і даруємо те, що можемо подарувати”, — додає вона.

Слід зауважити, що серед гостей є діти, які беруть участь у схожих заходах не вперше. “Мені подобається сюди приїжджати, бо тут щирі люди”, — каже Світлана, яка бере участь у поїздці вшосте. “У мене лише приємні та хороші враження. Ми вивчили нові колядки та намагаємося у себе вдома організовувати щось подібне”, — доповнює Ігор, який втретє бере участь у заході.

“Такі акції надзвичайно потрібні цим діткам, бо довгий час вони перебували в складному середовищі, становищі. Адже майже все свідоме життя вони прожили у стані війни, тому хочеться, щоб вони бачили, що є ще щось інше”, — наголошує Ольга Балабай, директор школи зі Станиці Луганської. “Ми працюємо з волонтерами з Дрогобича чотири роки.Ми щиро вдячні за традиції, які нам показуєте, бо це для нас мов ковток свіжого повітря”, — зізнається Ольга Іванівна.

Департамент інформації УГКЦ


ПУБЛІКАЦІЇ

Звернення ВРЦіРО напередодні другого туру виборів Президента України19 квітня

Напередодні другого туру виборів Президента України, який відбудеться 21 квітня 2019 року, Всеукраїнська рада Церков і релігійних...

МЕДІА
Prev Next