АКТУАЛЬНО

Діти малювали мир: франківський Карітас організував конкурс малюнків серед школярів

Понеділок, 25 червня 2018, 11:55
22 червня відбулося оголошення результатів конкурсу малюнка серед школярів «Намалюй мир», організований благодійним фондом «Карітас-Івано-Франківськ» УГКЦ у межах проекту «Об’єднуючи людей заради миру».

Ініціатива має на меті об’єднувати людей, будуючи мости порозуміння. Презентація малюнків відбулась у приміщенні Івано-Франківського краєзнавчого музею.

Конкурс малюнків приурочений до Дня скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні, що відзначають 22 червня. Захід розпочали хвилиною мовчання, вшановуючи пам’ять загиблих на війні.

У конкурсі малюнків взяли участь діти віком від 7 до 12 років, які відвідували шкільні табори загальноосвітніх шкіл Івано-Франківська. За словами представниці журі конкурсу, заступниці директора Івано-Франківської художньої школи Ольги Шутки, обирати переможців було дуже складно, адже всі малюнки безпосередні, щирі та виконані з любов’ю. «Я дуже вдячна Карітасу за таку ініціативу, адже саме така творчість нам потрібна – від щирого серця, зроблена дитячими руками»,  –  говорить Ольга Шутка.

Переможниця Софія Каюк зізнається, що не очікувала перемогти, адже їй просто подобається малювати і тому залюбки взяла участь у конкурсі.

«Я намалювала сонце, яке виглядає як дитина. Думаю, саме так виглядає мир,  – каже Софія, – у мене є молодша сестричка, і коли я малювала, вона була поряд, вона мене надихала».

Координатор проекту Ірина Боярська зазначила, що така ініціатива має на меті ще раз нагадати нам, дорослим, що поки, на жаль, на Сході України тривають воєнні дії, ми повинні тут, так би мовити, в тилу, робити все, аби наші діти жили у мирній країні.

Переможців конкурсу нагородили цінними подарунками, а всі учасники отримали грамоти та заохочувальний приз – краєзнавчу екскурсію, яка відбудеться у липні 2018 року. 

Виставка дитячих малюнків триватиме тиждень у приміщенні Івано-Франківського краєзнавчого музею.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.ugcc.if.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

П'ятнадцять думок Блаженнішого Святослава про справжній і здоровий відпочинок04 серпня

Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, ділиться думками та рекомендаціями щодо справжнього відпочинку, що особливо актуального під...

МЕДІА
Prev Next