АКТУАЛЬНО

Діти воїнів взяли участь у духовному таборі «Діти миротворців»

Понеділок, 21 травня 2018, 14:10
З 18 по 20 травня у стінах малої семінарії у смт Рудно Львівської архиєпархії з ініціативи Центру душпастирювання військовослужбовців відбувся триденний дитячий табір «Діти миротворців».

У таборі взяло участь 60 дітей військовослужбовців, учасників АТО, із дитячих будинків сімейного типу та переселенців. Катехитично-пасторальне служіння у таборі проводили брати-семінаристи.

Програма була цікавою і насиченою. Кожного дня діти брали участь у богослужіннях, духовних бесідах, приступали до Таїнства Покаяння. Крім духовного супроводу, дітям надавалися психологічний супровід та консультації.

Семінаристи разом з аніматорами проводили з дітьми майстер-класи, танцювали запальні банси, грали ігри та просто спілкувалися.  В останній день таборування до малечі приєдналися та їхні батьки. У неділю вони разом помолилися Божественну Літургію в семінарійній каплиці, а після молитви отримали від дітей подарунки, які ті підготували разом із волонтерами.

Центр душпастирювання військовослужбовців табір такого формату провів уперше. Організатори сподіваються, що ця ініціатива перетвориться в добру традицію.

 

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.kapelanstvo.info

ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава в неділю про блудного сина01 березня

Нехай Великий піст буде для кожного з нас часом покаяння і навернення, плодом якого стане радість зустрічі, обіймів Бога Отця. Сьогодні на...

МЕДІА
Prev Next