АКТУАЛЬНО

Діти з Дубна читали Шевченка на конкурсі «Мій найулюбленіший вірш»

Вівторок, 13 березня 2018, 11:26
11 березня БФ «Карітас-Дубно» Луцького екзархату разом із Дубенською дитячою міською бібліотекою (філія 2) організували конкурс, присвячений пам’яті видатного українського поета Т. Г. Шевченка. Конкурс «Мій найулюбленіший вірш» проходив двома етапами.

Спочатку діти декламували твори поета в приміщенні бібліотеки. Усі учасники отримали подячні грамоти, а переможці -  художні твори.

Друга частина заходу відбувалася в літературній кав’ярні, що діє при церкві Вознесіння Господнього. Діти переглянули короткометражне відео про життя і творчість великого Кобзаря. Після перегляду парох о. Роман Бобесюк подякував усім за активну участь, наголошуючи на любові до українського народу та до рідної мови. «Бо саме від дітей, молоді та кожного з нас залежить майбутнє нашої України», - сказав священик.

У літературній кав’ярні кожен учасник конкурсу отримав грамоту, солодощі та книгу місцевого письменника Миколи Оттова про митрополита Андрея Шептицького – «Митрополит».

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.lutsk-ugcc.org.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Вести, слухаючи Бога і ближніх: Інтерв‘ю з владикою Борисом Ґудзяком18 лютого

18 лютого у Ватикані повідомили, що Папа Франциск благословив рекомендацію Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви і...

МЕДІА
Prev Next