АКТУАЛЬНО

Діти з Дубна читали Шевченка на конкурсі «Мій найулюбленіший вірш»

Вівторок, 13 березня 2018, 11:26
11 березня БФ «Карітас-Дубно» Луцького екзархату разом із Дубенською дитячою міською бібліотекою (філія 2) організували конкурс, присвячений пам’яті видатного українського поета Т. Г. Шевченка. Конкурс «Мій найулюбленіший вірш» проходив двома етапами.

Спочатку діти декламували твори поета в приміщенні бібліотеки. Усі учасники отримали подячні грамоти, а переможці -  художні твори.

Друга частина заходу відбувалася в літературній кав’ярні, що діє при церкві Вознесіння Господнього. Діти переглянули короткометражне відео про життя і творчість великого Кобзаря. Після перегляду парох о. Роман Бобесюк подякував усім за активну участь, наголошуючи на любові до українського народу та до рідної мови. «Бо саме від дітей, молоді та кожного з нас залежить майбутнє нашої України», - сказав священик.

У літературній кав’ярні кожен учасник конкурсу отримав грамоту, солодощі та книгу місцевого письменника Миколи Оттова про митрополита Андрея Шептицького – «Митрополит».

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.lutsk-ugcc.org.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Постанови Синоду Єпископів УГКЦ 2018 року17 вересня

Від 2 до 11 вересня 2018 року Божого в м. Львові-Брюховичах проходив Синод Єпископів Української Греко-Католицької Церкви, в якому брало...

МЕДІА
Prev Next