АКТУАЛЬНО

Діти з Київщини взяли участь у духовно-відпочинковому таборі в Карпатах

Четвер, 29 червня 2017, 16:14
18-25 червня 2017 року в Яремчі відбувся духовно-відпочинковий табір для дітей з парафії Святого Великомученика Димитрія УГКЦ міста Фастів, що на Київщині.

Учасниками табору стали 35 осіб: діти з недільної школи при парафії, діти із соціально незахищених родин і сімей-учасників АТО. Очолив духовний відпочинок о. Віталій Марцинюк, парох парафії. Усі активно відпочивали, молилися, грали у веселі ігри, брали участь у спортивних змаганнях та пізнавальних екскурсіях.

Як повідомили організатори, парафіяни вдячні жертводавцям, о. Роману Мірчуку, настоятелю храму Вознесіння Господнього в Одесі, і жертовним парафіянам: «Сердечна подяка сестрам-мироносицям міста Яремче за гостинність і терпеливість, батькам, дітям та всім, хто долучився до організації. Сподіваємося, що табір стане традиційним і наші діти кожного літа зможуть відпочивати в Карпатах».

Прес-служба Київської архиєпархії

ПУБЛІКАЦІЇ

Слово Глави УГКЦ під час святкування 120-річчя присутності українських студентів-теологів та української громади в Інсбруку09 листопада

Слово Отця і Глави Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішого Святослава на богословському факультеті Інсбруцького...

МЕДІА
Prev Next