АКТУАЛЬНО

Діти з Луганщини гостювали у львівській НВК «Школа-гімназія Шептицьких»

Середа, 22 січня 2020, 11:40
У час святкування Богоявлення до львівської школи-гімназії Шептицьких надійшов лист від учнів 9 класу та вчителя школи с. Муратів Новоайдарського району Луганської області.

На початку січня протягом чотирьох днів вони гостювали у львів’ян – мали багато екскурсій та цікавих зустрічей. Господарі намагалися створити для них якнайкращий відпочинок і це не залишилося поза увагою. Ось що написали діти у подячному листі.

«Христос народився! Дорогий отче Олеже і вся дружня гімназійна спільното! Дякуємо вам за чотири казкові, насичені, цікаві, неймовірно чудові дні, які ми провели у Львові та Винниках. Нам дуже сподобалося все: і екскурсія Львовом, і підйом на Ратушу, і каток, і кіно, і Ораторія, і пригода в квест-кімнаті.

А особливим видався четвертий день – поїздка в гори на гірськолижний курорт «Захар Беркут». Ми вперше відвідали зимовий святковий Львів, і ця наша подорож залишиться в наших серцях назавжди. Раді були зустрітися з аніматорами Ляною, Тарасом, Олегом, згадали наш літній табір в с. Муратове – це був хвилюючий момент… Також дякуємо за нові знайомства – о. Андрій, Ромчик, Джонні, о. Тарас в Ораторії. Тепло ваших сердець і найприємніші враження ми повеземо на Схід України, на Луганщину. Хай Бог дарує всім вам мир і радість, любов і добро, хай Господь завжди оберігає і захищає від зла, біди та війни. Дякуємо вам за увагу, допомогу, опіку, вашу жертовність. Сподіваємося ще на зустріч, запрошуємо до нас в гості влітку!

З повагою і любов’ю учні 9 класу, класний керівник п. Світлана Сабєльнікова (НВК Муратівська ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ)».

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://sdbua.net


ПУБЛІКАЦІЇ

«Такі збірки є виявами братерської християнської любові та єднання», — владика Андрій Рабій про допомогу постраждалим від паводків07 липня

Впродовж останніх кількох тижнів кожного із нас зворушують кадри із Західної України, де місцеві мешканці боряться із негодою паводків....

МЕДІА
Prev Next