АКТУАЛЬНО

Делегація ПМВ прибула з візитом до ОАЕ, провела зустріч із консулом в Дубаї і ознайомилася з життям парафії Святої Марії

Вівторок, 11 жовтня 2016, 12:16
Делегація Пасторально-міграційного відділу на чолі з головою ПМВ владикою Йосифом (Міляном) прибула з душпастирським візитом до Об’єднаних Арабських Еміратів.

Зранку в Дубаї представники ПМВ ознайомилися з життям католицької парафії Святої Марії. Саме при цій парафії і відбуваються богослужіння для вірних УГКЦ. Кажуть, це найбільша католицька парафія у світі, на вихідні сюди приходять близько 70 тисяч осіб.

Також делегація ПМВ зустрілася з консулом України в Дубаї Олександром Балануцею. На зустрічі обговорили майбутні напрямки співпраці, порушили різного роду проблеми, що виникають на шляху росту молодої громади УГКЦ, та шляхи їх вирішення. У Дубаї проживає більше ніж десять тисяч українців, до того ж деякі наші громадяни перебувають з короткостроковими візитами в Дубаї. Як зазначив Олександр Балануца, близько 60 українців щодня з різних питань звертаються до Консульства.

У рамках візиту до ОАЕ 11 жовтня в Абу-Дабі голова ПМВ зустрінеться з Апостольським вікарієм Південної Аравії владикою Полом Хіндером.

14 жовтня делегація ПМВ відвідає українську школу в Дубаї при католицькій школі Святої Марії. Також о 14:00 владика Йосиф відправить Божественну Літургію в церкві Святого Франциска. Після Літургії єпископ поспілкується з українською громадою.

pmv.ugcc.org.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Послання Блаженнішого Святослава до молоді на Квітну неділю03 квітня

Квітня неділя, день славного Входу Христа в Єрусалим, для мене і для всього проводу нашої Церкви традиційно є нагодою звернутися до вас з...

МЕДІА
Prev Next