АКТУАЛЬНО

Делегація Школи-гімназії Шептицьких представила Україну на міжнародній конференції президентів та делегатів Ex-allievi

П'ятниця, 25 жовтня 2019, 13:33
Директор львівської Школи-гімназії Шептицьких отець Олег Ладнюк та випускниця Вергун Романія-Ніна минулого тижня взяли участь у щорічній конференції президентів і делегатів міжнародного руху «Eх-Allievi di Don Bosco» («Вихованці св. Івана Боско»).

На зустрічі обговорювали різні варіанти співпраці з іншими країнами (Мальта, Австрія), планували зустріч Eurobosco2020, яка відбудеться наступного року в Турині, розповідали одне одному про стратегічні плани на наступний рік і шукали шляхи їх втілення.

Для того щоб зробити все, що планували, і зробити це якісно – разом міркували над гаслом «Добрі християни – чесні громадяни» та його змістом, мандрували до Фатіми та розважалися на інтернаціональному вечері із смаколиками з різних країн та португальськими народними танцями.

Ставили перед собою важливі запитання – як дати поштовх руху Ex-allievi в Україні? Як зробити проєкти в Європі доступними для українських випускників? Слухали та переймали досвід інших країн, де ця організація успішно працює, реалізовуючи проєкти вже десятки років, і налічує сотні чи навіть тисячі учасників.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://sdbua.net

ПУБЛІКАЦІЇ

Блаженніший Святослав: «Українська Греко-Католицька Церква як глобальна Церква». Погляд із Рима на 10 років служіння Глави УГКЦ14 квітня

Протягом 10 років Блаженніший Святослав очолює Українську Греко-Католицьку Церкву, найбільшу зі Східних Католицьких Церков свого права....

МЕДІА
Prev Next