АКТУАЛЬНО

Делегація з єпархії Роттенбург-Штуттгарт відвідала Патріарший дім та ознайомилася з діяльністю Патріаршої курії УГКЦ

Середа, 15 травня 2019, 20:06
14 травня Патріарший дім у Львові відвідала делегація з єпархії Роттенбург-Штуттгарт (Німеччина) на чолі з правлячим єпископом Герхардом Фюрстом.

Архиєрей, перебуваючи в Україні вперше з офіційним візитом, забажав також відвідати і Патріарший дім у Львові та ознайомитися з роботою Патріаршої курії УГКЦ, зокрема дізнатися про діяльність тих комісій, які реалізовують проекти, підтримані вищезгаданою єпархією.

Партнерів із Німеччини зустріли і зробили коротке представлення о. Петро Іськів, директор Патріаршого дому, Ірина Гавришкевич, керівник проектів і програм, та о. Володимир Містерман, заступник адміністратора Патріаршої курії.

«Гості були приємно здивовані побаченим, зокрема тим, що побачили як вирує життя в самому серці УГКЦ, звідки виходять різні ініціативи, де зароджуються цікаві проекти і творяться добрі новини всієї Церкви. Особливою приємністю для делегації було побачити, як проходить тренінг «Командобудування та проектний менеджмент», спільно організований Патріаршою курією із німецькою благодійною організацією "Реновабіс"», - наголосив о. Володимир Містерман.

Департамент інформації УГКЦ

 


ПУБЛІКАЦІЇ

Владика Степан Сус: «Тарас Матвіїв був українцем у своїй країні і ми мусимо продовжити його свідчення і героїзм»15 липня

Владика Степан Сус особисто знав полеглого Героя Тараса Матвіїва з яким прощався сьогодні Львів. На переконання єпископа, ми повинні взяти...

МЕДІА
Prev Next