АКТУАЛЬНО

День інваліда у Коломийсько-Чернівецькій єпархії

Середа, 03 грудня 2008, 10:24
3 грудня світова громадськість відзначає Міжнародний день інвалідів, що є свідченням уваги суспільства до проблем людей із особливими потребами.
3 грудня світова громадськість відзначає Міжнародний день інвалідів, що є свідченням уваги суспільства до проблем людей із особливими потребами. Проте, часто увагу інвалідам приділяють лише із такої нагоди, забуваючи про їхні особливі запити у щоденному обтяженому житті. З благословення Преосвященного Владики Миколая (Сімкайла), Єпарха Коломийсько-Чернівецького, при єпархії створено спільноту "Боже Милосердя", до якої входять дитяча та доросла групи: діти з особливими потребами та інваліди на візках. 1 грудня зазначена спільнота за кураторством с. Вероніки (Петрук) до Дня інваліда організувала виставку своїх власних робіт. Під час цього зворушливого заходу Владика, вітаючи і благословляючи людей з обмеженими можливостями, наголосив: "Ви маєте особливу потребу, щоб Церква, державна влада та всі люди доброї волі заопікувалася вами, адже кожен із нас може опинитися у такому стані. Я бачу, що ви є сильні духом, і свідченням цього є сьогоднішня виставка ваших поважних робіт, ваші посмішки, а коли дивитися в широких масштабах, то це підтверджує також величний здобуток на параолімпійських іграх в Пекіні". Після привітань о. м. Василь Мельничук, канцлер єпархії, зачитав грамоти від Єпарха для учасників спільноти, благодійників і волонтерів, які опікуються зазначеною спільнотою. Кожному інваліду було підготовлено і вручено подарунок. Благодійниками спільноти є: п. В.Саманів, п. Н.Саманів, п. Т.Даценко, п. А.Бойчук. Для охочих займатися різьбою по дереву навчання проводить п. М.Ясінський, навчання по бісеру проводить п. І.Юзюк, як волонтери спільноті допомагають п. О.Дяків та п. Л.Заєць. "Кожному з нас cлід пам’ятати, що рівень цивілізованості країни визначається тим, як у ній ставляться до людей з обмеженими фізичними можливостями", - сказав на завершення Владика Миколай.

Автор: о. В.Перцович, прес-секретар

Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

«Духовне батьківство — про рідних та родину», - п. Марія Рипан, в проєкті «Сім штрихів до портрету» 21 жовтня

Вона наш погляд повертає, насамперед, до родинного коріння Блаженнішого Любомира - Духовного Батька України, кажучи, що Він "походить із...

МЕДІА
Prev Next