АКТУАЛЬНО

День Соборності України відзначили у Чикаго

Понеділок, 24 січня 2022, 15:28
23 січня владика Венедикт Алексійчук, єпископ Чиказької єпархії Святого Миколая, узяв участь у відзначенні Дня Соборності України в Чикаго. Цей захід був організований Українським Конгресовим Комітетом, відділу Іллінойс.

Захід пройшов в українському духовному осередку.

Почесними гостями свята стали: Надзвичайний і Повноважний посол України в США Оксана Маркарова, сенатор Дік Дурбін, конгресмен Денні Девіс, конгресмен Майк Квіглі, конгресмен Раджа Крішнамурті, конгресмен Шон Кастен, генеральний консул України в Чикаго Сергій Коледов, президент Українського Конгресового Комітету Америки Андрій Футей, представники різних українських організацій.

Після численних виступів усі учасники висловили своє єднання з Україною, тримаючи в руках напис: #StopPutinNOW.

Відтак п. Оксана Маркарова, на запрошення владики Венедикта, відвідала катедральний собор Святого Миколая.

Владика Венедикт та о. Сергій Ковальчук, настоятель собору, вітали п. Оксану та розповіли історію сторічного собору, у якому формувалася та зростала українська громада. Опісля владика Венедикт запросив поважну гостю до своєї резиденції, де продовжили спілкуватися на різні теми.

Повідомив Роман Бобесюк

 


ПУБЛІКАЦІЇ

«Від нашої ефективності сьогодні залежить не тільки добробут людини, а й навіть її життя», – отець Любомир Яворський19 травня

«Основна роль Церкви в усі часи – душпастирське служіння, у якому вона дбає про душу людини. Але війна дуже "підсвітила" соціальне служіння...

МЕДІА
Prev Next