АКТУАЛЬНО

День Соборності України в Будапешті

Вівторок, 23 січня 2018, 13:05
Українська громада в Угорщині з нагоди Дня Соборності України мала низку заходів, пов’язаних з цією історичною подією.

У сам день Соборності, 22 січня, у Будапешті українська громада разом з представниками українського дипломатичного корпусу поклали вінки до пам’ятної дошки першій Дипломатичній місії УНР в Угорщині, яка була відкрита в січні 1919 року. Також поклали  квіти до пам’ятника Т.Шевченку та приєдналися до IV міжнародного флешмобу на підтримку єдності України.

До присутніх учасників заходу звернулася п. Любов Непоп, посол України в Угорщині, п. Ярослава Хортяні, представник українців в угорському парламенті, п. Юрій Кравченко, голова Державного самоврядування українців в Угорщині, та о. Дам’ян Габорій, священик для українців в Угорщині, який розповів про те, що зараз у християнському світі проходять екуменічні молитви за єдність християн. Цього ж дня ми молимося за єдність України, за яку почали гинути перші жертви на майдані, а зараз українські захисники Вітчизни на Сході України.

На завершення відбулася молитва за Україну.

Прес-служба УГКЦ в Угорщині
https://www.facebook.com/church.ugcc.in.hungary/

ПУБЛІКАЦІЇ

Блаженніший Святослав на Папському Синоді мужньо і правдиво говорив про війну в Україні19 жовтня

Актом мужності та правди Євангелія було названо синодальну промову Глави і Отця Блаженнішого Святослава. Прямим текстом він говорить, що...

МЕДІА
Prev Next