АКТУАЛЬНО

День свого покровителя працівники Лікувально-діагностичного центру святого Луки відзначили доброчинністю

Четвер, 31 жовтня 2019, 12:29
31 жовтня Церква вшановує пам’ять святого євангелиста Луки. Апостол Лука є покровителем Лікувально-діагностичного центру, що діє в Івано-Франківську. Своєю проповіддю він зціляв душу, а знаннями лікарської справи - тіло.

За прикладом свого святого покровителя Центр святого Луки протягом шести років діяльності зарекомендував себе як місце, де кожна людина, незалежно від соціального статусу, релігійного визнання тощо може відчути щиру приязнь і разом з тим отримати високопрофесійну та кваліфіковану медичну допомогу.

З нагоди свята працівники Лікувально-діагностичного центру відвідали Івано-Франківський міський центр соціально-психологічної реабілітації для дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Дивосвіт», щоб послужити тамтешнім дітям. Працівники ЛДЦ святого Луки безкоштовно виконали загальний біохімічний аналіз крові кожному з відвідувачів центру.

«Ми щиро вдячні дирекції центру «Дивосвіт» за добрі слова та подарунок, зроблений  руками обдарованих діток. Плануємо в подальшому приносити користь та допомагати», - говорить керівництво ЛДЦ святого Луки.

Слід зазначити, що подібні заходи відбуваються вже не вперше, адже місія установи – допомагати в медичній галузі всім, хто цього потребує.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ugcc.if.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Звернення Блаженнішого Святослава до свята Святого великомученика і цілителя Пантелеймона07 серпня

Звернення Блаженнішого Святослава до свята Святого великомученика і цілителя Пантелеймона.

МЕДІА
Prev Next