АКТУАЛЬНО

Директор Чеського «Карітасу» відвідав Тернопіль та ділився досвідом праці

П'ятниця, 01 квітня 2016, 12:04
У четвер, 31 березня, Вацлав Кепрт, директор архиєпархіального «Карітасу» м. Оломоуц (Чехія) побував у Тернополі. У рамках візиту відбулася зустріч зі священиками Тернополя та деканами Тернопільсько-Зборівської архиєпархії з метою ділення досвідом створення та діяльності парафіяльних «Карітасів».

У зустрічі взяв участь Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський Василь (Семенюк) та Єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський Теодор (Мартинюк). Митрополит Василь презентував гостеві досягнення Тернопільського благодійного фонду «Карітас» та запросив до глибшої співпраці.

Відтак у Тернопільському наркодиспансері Архиєпископ Василь за участю Вацлава Кепрта освятив палати військових, які повернулися із зони АТО та потребують лікування у медичному закладі.

Після освячення владика Василь привітав усіх працівників лікарні, відвідав палати з хворими, які перебувають на лікуванні, та роздав кожному образки з іконою Зарваницької Матері Божої.

Власне, ремонт приміщень відбувся завдяки пожертві управління Тернопільсько-Зборівської архиєпархії, а представники доброчинної організації "Карітас" з Чехії раніше передали постільне обладнання. Вони відзначили високу якість виконаних робіт.

www.tze.org.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Спосіб молитви: як це – молитися безперестанку?27 червня

У сьомому випуску проєкту «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе» Глава УГКЦ розпочав серію роздумів про спосіб молитви....

МЕДІА
Prev Next