АКТУАЛЬНО

Директорка Музею книги і друкарства України та представники академії Івана Золотоустого обговорили плани співпраці

П'ятниця, 24 січня 2020, 16:43
23 січня 2020 року в Івано-Франківській академії Івана Золотоустого відбулася зустріч в. о. ректора протоієрея Василя Гоголя з директоркою Музею книги і друкарства України (Київ) Валентиною Бочковською.

У ході перемовин було обговорено питання щодо налагодження співпраці, започаткування спільних наукових дослідницьких проєктів та обміну досвідом у галузі бібліотечної і музеєзнавчої справи. У зустрічі взяли участь проректор з навчально-методичної роботи протоієрей Андрій Чорненко, проректор з наукової роботи Олег Білоус, директорка бібліотеки Іванна Стрихар і доцент кафедри менеджменту і маркетингу Прикарпатського національного університет імені Василя Стефаника Тарас Романюк.

Гостя відвідала академічну бібліотеку і подарувала для книгозбірні «Каталог видань Почаївського та Унівського монастирів XVIII – ХХ ст. з колекції Музею книги і друкарства України».

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ifaiz.edu.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

«Такі збірки є виявами братерської християнської любові та єднання», — владика Андрій Рабій про допомогу постраждалим від паводків07 липня

Впродовж останніх кількох тижнів кожного із нас зворушують кадри із Західної України, де місцеві мешканці боряться із негодою паводків....

МЕДІА
Prev Next