АКТУАЛЬНО

«Для побудови кращого майбутнього необхідне світло від Бога», – єпископ Йосиф (Мілян) у Софії Київській

П'ятниця, 10 серпня 2018, 19:21
«Сьогоднішній проект — відзначення медиків у різних номінаціях, є каганцем світла в медицині. Це світло має розгорітися та привести нашу українську медицину до відповідного рівня європейської держави», – про це 9 серпня в Софії Київській говорив владика Йосиф (Мілян), Єпископ-помічник Київської архиєпархії, під час Молебню за працівників медицини. Молитва відбулася з нагоди нагородження кращих лікарів відзнакою за професіоналізм та милосердя Орденом святого Пантелеймона.

У вітальному слові єпископ зауважив: «Знаємо, у якому стані сьогодні перебуває наше суспільство, а зокрема медицина, яку цього дня пов’язуємо зі святим Пантелеймоном. Тому за таких нагод, коли молимося за лікарів, маємо бути свідомими того, що потребуємо багато світла не тільки на операційному столі, а й у повсякденному житті».

Ведучи далі, владика застеріг, що це світло не може бути штучним: «Світло мусить прийти від Бога. Спершу мусимо реанімувати свій контакт з Богом, а тоді це світло прийде у всі сфери нашого життя», — зауважив архиєрей.

Зазначимо, що урочиста церемонія нагородження Відзнакою за професіоналізм та милосердя «Орден святого Пантелеймона» розпочалась Молебнем в соборі Софія Київська. Опісля відбулося засідання Поважної ради для підбиття підсумків відбору й визначення переможців. Урочиста церемонія нагородження була проведена ввечері в Національному академічному театрі імені Івана Франка.

Відзнаку вручатимуть фахівцям у шести номінаціях: «Найкращий лікар», «Найкращий медичний працівник», «Новатор охорони здоров’я», «За досягнення у міжнародному співробітництві у охороні здоров’я», «За досягнення у міжнародному співробітництві у охороні здоров’я», «Взірець служіння суспільству», «Взірець служіння суспільству», «За лікарське мистецтво».

Довідка

Відзнака за професіоналізм та милосердя «Орден святого Пантелеймона» є громадською, має професійно-фахову спрямованість і присуджується за гуманістичну й благородну діяльність у галузі охорони здоров’я, яка позитивно впливає на свідомість і духовний розвиток українського народу та держави в цілому, спрямована на збереження та зміцнення здоров’я жителів України, виховує толерантне ставлення один до одного та надихає на нові можливості.

Прес-служба Київської архиєпархії

ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава на свято Вознесіння Господнього11 червня

У це свято розпочинається десять днів очікування приходу Святого Духа, силою якого здійснюватиметься проповідь, місія, спасенна дія Бога...

МЕДІА
Prev Next