АКТУАЛЬНО

Для дітей створили мультфільми, присвячені найбільшим християнським празникам – «Святкове намисто»

Четвер, 18 квітня 2019, 11:16
15 квітня у Львові, у Центрі імені Андрея Шептицького УКУ, відбулася презентація нового мультиплікаційного збірника «Святкове намисто». Анімацію створила компанія «АРТ-відео».

Цим переглядом стартувала акція, метою якої є  представлення та популяризація національного мультиплікаційного серіалу, присвяченого найбільшим християнським святам, зокрема Різдву Христовому, Квітній неділі, Зісланню Святого Духа, Преображенню Господньому та іншим.

Робота виконана в форматі класичної 2D-анімації. Першими глядачами «Святкового намиста» стали учні та вчителі катехитичних шкіл Львівської архиєпархії. Згодом «Святкове намисто» побачить київська дітвора (у Свято-Михайлівському золотоверхому монастирі), а також діти з інших міст України та Європи.

На презентації виступив заступник голови Патріаршої катехитичної комісії УГКЦ Назар Дуда. Він заохотив дітей частіше переглядати ці добрі мультики разом зі своїми катехитами, батьками і друзями: «Мультики здатні захопити нас настільки, що під час їх перегляду ми самі несвідомо стаємо учасниками мультиплікаційної пригоди. Разом із героями ми потрапляємо у світ пригод і разом з ними боремося за добро та разом з ними стаємо переможцями. Власне тому перегляд добрих мультиків є дуже важливим для розвитку і виховання дитини. У мультиках, які ми переглядаємо сьогодні, представлені реальні особи і важливі події з реального життя. Цей момент робить їх перегляд особливою пригодою з дуже повчальним змістом».

Присутня на презентації керівник Катехитичного центру Львівської архиєпархії Віра Ценглевич запросила працівників катехитичних шкіл використовувати мультиплікаційний збірник під час катехитичних занять, адже популяризація духовних цінностей та духовної спадщини народу через улюблену мову малюків – анімацію, – є надзвичайно ефективною.

Автори проекту запрошують лідерів українських громад, очільників духовних і світських центрів та усіх зацікавлених підтримати акцію популяризації мультиплікаційного серіалу «Святкове намисто».

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://pcc.ugcc.org.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

«Перше і найголовніше, що нам у Канаді не байдуже, – те, що відбувається в Україні», – о. Гавриїл Габер23 липня

Серед численної когорти наших співвітчизників, які, хто тимчасово, хто назавжди роз’їхалися різними країнами світу, є й значний відсоток...

МЕДІА
Prev Next