АКТУАЛЬНО

БФ «Карітас-Київ» провів для дітей ветеранів АТО літній табір у Швеції

Понеділок, 13 серпня 2018, 09:44
«Діти "Карітасу-Київ" із сімей учасників АТО та із сімей загиблих повернулися із табору у Швеції, де перебували впродовж двох тижнів і провели незабутній відпочинок. Табір відбувся завдяки запрошенню митця та громадської активістки Наталії Андерсон, яка вже 29 років поспіль запрошує на оздоровлення до свого родового маєтку дітей різних соціальних категорій з України, Білорусі, Польщі. У поїздці взяло участь 25 осіб», - повідомляє о. Роман Сиротич, директор «Карітас-Київ».

Діти в таборі мали насичену програму: активні ігри на свіжому повітрі, квести, творчі майстер-класи, походи в ліс та на озера, екскурсії в лунапарк, відпочинок в аквапарку, а також казкові морські подорожі Стокгольмським каналом і круїз до берегів Фінляндії. За час перебування на відпочинку діти змогли розкрити в собі нові вміння, проявити свої творчі здібності, насолодитися фантастичною природою Скандинавії. Кожен повернувся додому з незабутніми враженнями та десятком нових друзів.

«"Карітас-Київ" проводить табори для дітей різних категорій. Зокрема, вже, окрім цього, відбулися денні табори в Карітасі. Цього року ще буде сімейний табір для дітей з інвалідністю», - підсумовує Анатолій, соціальний працівник БФ «Карітас-Київ».

 

Прес-служба «Карітас-Київ»

ПУБЛІКАЦІЇ

«Такі збірки є виявами братерської християнської любові та єднання», — владика Андрій Рабій про допомогу постраждалим від паводків07 липня

Впродовж останніх кількох тижнів кожного із нас зворушують кадри із Західної України, де місцеві мешканці боряться із негодою паводків....

МЕДІА
Prev Next