АКТУАЛЬНО

Для духовенства Київської архиєпархії на Житомирщині проводять формаційні курси

Вівторок, 24 вересня 2019, 09:48
23-27 вересня 2019 року для духовенства Київської архиєпархії у с. Зарічани, що на Житомирщині, розпочали проведення формаційних курсів.

У цих формаційних курсах участь беруть священники, диякони та випускники духовних навчальних закладів. Зазначимо, що такі зустрічі духовенства – це передусім кількаденне інтелектуальне та духовне  навчання, яке дає відповіді на актуальні для душпастирства виклики. Ці знання допоможуть краще формувати духовний світ священнослужителів.

Цьогорічні курси розпочали молитвою, якою просили у Господа дарів Святого Духа, щоб ця наука була корисною у душпастирському служінні. Опісля канцлер Київської архиєпархії протоієрей Василь Чудійович привітав усіх присутніх із початком заходу. Отець Василь презентував програму цьогорічного навчання та побажав священникам успішних та вдалих лекцій: «Це важливий момент нашого служіння людям. Тому разом вчімося бути добрими та кращими душпастирями».

Відтак було представлено першого лектора. Протоієрей Андрій Боднарук розповів духовенству про важливість душпастирського служіння в медіа та представив практика у цій сфері – психолога-маркетолога Катерину Ляшенко. Лектор презентувала тему «DIGITAL MISSION». Пані Катерина провела практичний тренінг із користування Інтернетом та соціальними мережами. Вона зауважила, що ці знання дадуть змогу дізнатися більше інформації про Церкву. За її словами, це особливо актуально для людей, які шукають дорогу до Бога: «Нам, мирянам, важливо знати інформацію про те, де можна знайти локацію храму, знати розклад богослужінь, які священники служать у парафії та як зв’язатися зі своїм душпастирем. У такий спосіб ми хочемо спілкуватися із Церквою, щоб зі світу віртуального потрапити у світ реальний та духовний. Це допоможе нам краще сповідатися, молитися, та просити священників про духовну допомогу», – зазначила лекторка.

Перший день формаційних курсів завершили спільною Божественною Літургією, яку очолив протопресвітер Київський, митрофорний протоієрей Ігор Онишкевич. У своєму слові до священників Він подякував їм за бажання ставати кращими, щоб якісніше служити Богу та Церкві.

Пресслужба Київської архиєпархії


ПУБЛІКАЦІЇ

Звернення Блаженнішого Святослава «Майбутнє нашої Церкви, України і народу залежить від освіти та виховання наших дітей»02 червня

Звертаємося до вас у зв’язку з тим, що згідно з наказом №641 Міністерства освіти та науки України від 18 травня 2020 року, вносяться зміни до...

МЕДІА
Prev Next