АКТУАЛЬНО

Для греко-католиків Будапешту провели перші передріздвяні реколекції

Середа, 20 грудня 2017, 11:57
15-17 грудня 2017 року, у місті Будапешт провели перші передріздвяні реколекції для вірних Української Греко-Католицької Церкви, які проживають в Угорщині. На запрошення місцевого священика УГКЦ о. Дам’яна Габорія, реколекції провів о. Андрій Боднарук, Голова прес-бюро Київської архиєпархії.

Під час трьох днів духовних вправ вірні поглиблювали свої знання про Бога та Церковне життя. Зокрема реколектант звернув їхню увагу на три виміри пізнання Бога; через Слово об’явлене у Святому Письмі, через правдиве почуття любові до Бога та ближнього, а також через власну формацію християнського життя. «Господь хоче доя нас щастя, тому і проявляє до нас любов. Проблема в тому, що ми не завжди вміємо правильно відчитати знаки Його близькості у нашому житті. Тому, щоб краще розуміти Бога нам потрібні різні духовні вправи, такі як реколекції, читання Святого Письма, або ж житія Святих», - наголошував священик. В рамках духовної віднови, науки були передбачені також для дітей та молоді парафії.

На завершення реколекцій о. Дам’ян подякував реколектанту за проведені для громади реколекції. У свою чергу о. Андрій висловив слова вдячності за запрошення та гостинність: «Будьте певні того, що у Києві моляться за вас та вашу громаду», - наголосив священик

Реколекції пройшли у центрі угорської столиці по вулиці Ваці 47, в церкві святого Михаїла, де українська громада збирається на щотижневі богослужіння.

Довідка: З минулого року для українців греко-католиків в Угорщині було призначено священика Дам’яна Габорія. Від 2011 року, отець Дам’ян відвідував громаду раз в місяць.  Начало формыДушпастирська діяльність здійснюється в Угорщині за домовленістю Пасторально-Міграційного відділу УГКЦ та Митрополії Угорської Греко-Катлицької Церкви.

Прес-служба УГКЦ в Угорщині

ПУБЛІКАЦІЇ

“Жива парафія буває тоді, коли присутній живий контакт з людьми”, — о. Степан Угрин 14 грудня

Секуляризація, просвітництво та вихід із зони власного комфорту — ці слова отець Степан Угрин, священик Української Греко-Католицької...

МЕДІА
Prev Next