АКТУАЛЬНО

Для католицьких ліцеїстів в Івано-Франківську незабаром відкриють нову сучасну їдальню

Четвер, 24 вересня 2020, 09:15
В Івано-Франківську наближається до фінішу будівництво нового корпусу для учнів Католицького ліцею св. Василія Великого. Незважаючи на труднощі, які виникли у зв’язку з карантином, працівникам вдалося провести заплановані роботи і вже незабаром ліцеїсти матимуть можливість повноцінно харчуватися у новій сучасній їдальні.

«Приміщення нашої їдальні є досить просторим. Загалом тут одночасно можуть харчуватися сто двадцять осіб: це і діти, і вчителі, і персонал школи. Однак, зважаючи на карантинні обмеження та задля дотримання соціальної дистанції, на даний момент харчування відбуватиметься в три зміни, на трьох великих перервах», – пояснив у коментарі для Департаменту інформації Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ о. Маркіян Букатчук – адміністратор Католицького ліцею св. Василія Великого.

Окрім сучасного приміщення та меблів, адміністрація Католицького ліцею подбала також і про якісне та корисне меню для дітей

«Наше меню ми старалися укласти так, щоби воно було перш за все корисне, ситне та смачне. Щодня наші обіди будуть змінюватися, щоби дітям не «приїдалася» одна й та ж страва», – кажуть в дирекції Католицького ліцею св. Василія Великого.

Отож уже зовсім скоро католицькі ліцеїсти матимуть можливість повноцінно харчуватися в обідній час у сучасній їдальні.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ugcc.if.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Неділя Божого Слова в Католицькій Церкві: УГКЦ заохочує до вивчення і поширення Святого Письма25 січня

24 січня 2021 року вся Католицька Церква вже вдруге відзначила неділю Божого Слова, яку встановив минулого року Святіший Отець Франциск для...

МЕДІА
Prev Next