АКТУАЛЬНО

Для організаторів літніх таборів видали додатки до посібника «Дорогами віри»

П'ятниця, 14 червня 2019, 11:46
Уже почалися літні табори. Щоб допомогти організаторам максимально ефективно їх провести, Патріарша катехитична комісія та Катехитично-педагогічного інституту УКУ пропонують у вільному доступі додатки до нового видання методичних матеріалів для проведення катехитичних зустрічей у літніх християнських таборах «Дорогами віри».

Як ми вже повідомляли, посібник «Дорогами віри» – це восьме видання Патріаршої катехитичної комісії та Катехитично-педагогічного інституту УКУ зі серії методичних матеріалів «Моя мандрівка з Ісусом та друзями».

У цьому виданні представлені детальні конспекти дев’яти катехитичних зустрічей для дітей та підлітків на тему «Християнська віра» з широким застосуванням інтерактивних вправ. За основу для розробки матеріалів взято приклад біблійних постатей та святих УГКЦ, які є живим взірцем віри, гідної наслідування.

Зараз у вільному доступі є методичні поради щодо проведення християнського табору, одну з дев’яти катехитичних зустрічей, представлених у посібникові, та усі додатки з допоміжними матеріалами.

Ці матеріали можуть бути використані не тільки для організації та проведення християнських таборів, але й катехитичних занять, реколекцій та цікавих забав для дітей та підлітків на парафіях.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://pcc.ugcc.org.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

«Духовне батьківство — про рідних та родину», - п. Марія Рипан у проєкті «Сім штрихів до портрета» 21 жовтня

Вона повертає наш погляд насамперед до родинного коріння Блаженнішого Любомира - духовного батька України, кажучи, що він "походить із...

МЕДІА
Prev Next