АКТУАЛЬНО

Для парафій Стрийської єпархії розпочато курс «Емаус»

Вівторок, 06 березня 2018, 10:45
3 березня 2018 року при храмі Благовіщення Пресвятої Богородиці у м. Городок для представників парафій Городоччини відбувся перший етап Біблійної школи Комісії з питань євангелізації Стрийської єпархії УГКЦ – курс «Емаус», який провела Школа євангелізації св. Андрія.

Саме під час цього курсу його учасники змогли глибше познайомитись зі Словом Божим, навчитися переживати його за допомогою інтерактивних динамік та перемінити своє ставлення до цього «Листа Любові» написаного особисто для кожного.

Біблійна школа при Комісії має за мету активізувати та підтримувати у формації біблійні гуртки при парафіях Стрийської єпархії. Для цього в кожному районі Стрийської єпархії відбуватимуться такі формаційні курси. 14 квітня у м. Стрий Школа євангелізації св. Андрія проведе курс «Емаус» для представників парафій Стрийського району.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.stryi.ugcc.org.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Кирило Селецький – засновник двох монаших спільнот, першого захоронку, борець з алкоголізмом та просвітитель22 вересня

У 2018 році Українська Греко-Католицька Церква відзначає 100-річчя від дня смерті визначного священика Перемиської єпархії о.Кирила...

МЕДІА
Prev Next