АКТУАЛЬНО

Для відзначення Року митрополита Андрея Шептицького у Коломиї говорили про заходи на різних рівнях

Вівторок, 03 лютого 2015, 18:51
3 лютого у приміщенні єпархіального управління Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ провели засідання оргкомітету для планування заходів по відзначенню Року митрополита Андрея Шептицького у єпархії.

Під головуванням владики Василія (Івасюка) у оргкомітет крім духовенства було запрошено директора Національного музею народного мистецтва Гуцульщини і Покуття імені о. Й. Кобринського Ярославу Ткачук, голову Коломийського міськрайонного Товариства “Просвіта” імені Т. Шевченка Василя Глаголюка та завідувача кафедри педагогіки і психології Коломийського інститут ПНУ імені В. Стефаника Оксану Поясик.

“Впродовж цілого року будемо намагатися відкривати постать великого митрополита Андрея для якнайбільшого кола людей. Для цього ми вестимемо тісну співпрацю з фахівцями різних сфер суспільного життя”, - сказав владика Василій.

Єпарх відзначив добрий початок, яким було офіційно проголошено Рік митрополита в Коломийсько-Чернівецькій єпархії 21 січня. Учасники робочого засідання зробили загальні напрацювання заходів, які планують провести на різних рівнях: загальноєпархіальному, деканальному і парохіяльному.

Були обговорені рекомендації для вшанування митрополита у всіх навчальних закладах єпархії із розробкою практичних матеріалів для вчителів і викладачів. Заплановані наукові конференції у Коломиї та Чернівцях, проведення читань у деканатах, а також вшанування ювілейної дати Шептицького через встановлення пропам’ятної дошки у парохіях, які повязані з душпастирськими відвідинами митрополита Андрея тощо.

о. Василь Перцович

ПУБЛІКАЦІЇ

Митрополит Володимир Стернюк. Двадцять років від дня смерті29 вересня

Сьогодні двадцять третя річниця із дня смерті митрополита Володимира Стернюка. Про його життя і діяльність у цій статті.

МЕДІА
Prev Next