АКТУАЛЬНО

Для ветеранів війни на Сході та військових капеланів провели онлайн-курс англійської мови

Субота, 17 жовтня 2020, 10:24
Від 7 вересня до 16 жовтня тривав 20-годинний благодійний онлайн-курс англійської мови для ветеранів російсько-української війни і військових капеланів.

Проєкт, організатором та головним спонсором якого є Релігійне товариство українців-католиків «Свята Софія» США (ТСС А), було ініційовано в рамках платформи ESL.Ukraine, яка діє на базі родинного обійстя слуги Божого патріарха Йосифа Сліпого у с. Заздрість на Тернопільщині.

Впродовж шести тижнів з учасниками курсу працювали викладачі-волонтери зі Сполучених Штатів Америки (Ірина Іванкович), Канади (Тарас Малюжинський), студенти з України (Віра Грабчук, Анна Задонцева), які навчалися у США за програмою FLEX, та студент Києво-Могилянської академії Андрій Мирошниченко.

У програмі були багатопланові заняття з граматики, розмовної мови, читання, майстерності писання, адаптованої літератури. Учасники курсу переглянули та обговорили кінофільм “Forrest Gump”, а також взяли участь у ток-шоу із зіркою української музики Брією Блессінг. Навчальний процес відбувався не лише за традиційним методом підручника, а й було застосовано новітні технології, які мали на меті в зрозумілий та доступний спосіб донести матеріал. Учасники програми мали чудову нагоду спілкуватися живою англійською мовою у дружньому колективі.

Голова ТСС А І. Іванкович розповіла: «Свого часу ми започаткували проєкт англійської для майбутніх захисників України, обравши нашим мотто слова – «Служимо тим, хто служить Україні». Цей перший і, сподіваюся, не останній онлайн- курс для учасників війни на Сході та військових капеланів є продовженням нашого служіння».

Пресслужба Товариства «Свята Софія» США


ПУБЛІКАЦІЇ

Постанови Вісімдесят шостої сесії Синоду Єпископів КГВА03 грудня

Постанови Вісімдесят шостої сесії Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ, 27 листопада 2020 року Божого,...

МЕДІА
Prev Next