АКТУАЛЬНО

Дні духовної віднови у Гошеві

Середа, 06 жовтня 2010, 12:32
Від 27 вересня до 2 жовтня у Гошівському Монастирі Сестер Пресвятої Родини проходили духовні вправи для сестер їхнього згромадження. Взяло участь 18 сестер з різних домів з цілої України: зі Львова, Івано-Франківська, Тернополя, Хмельницького та Києва, там де виконують своє служіння сестри.
Від 27 вересня до 2 жовтня у Гошівському Монастирі Сестер Пресвятої Родини проходили духовні вправи для сестер їхнього згромадження. Взяло участь 18 сестер з різних домів з цілої України: зі Львова, Івано-Франківська, Тернополя, Хмельницького та Києва, там де виконують своє служіння сестри. Духовні вправи, на запрошення Генеральної настоятельки сестер, проповідував о. Йосафат Бойко, ВС, Синкел у справах монашества Івано-Франківської єпархії УГКЦ. Відбувалися вони згідно методу св. Ігнатія Лойоли: протягом дня сестри мали Божественну Літургію з проповіддю, відправу церковного правила, 3-и духовні науки по 30хв. з 45-хвилинним  розважанням, 1 конференцію, що стосувалася монашого життя і, зокрема монаших обітів. Одну ніч з четверга на п’ятницю посвятили на нічні молитовні чування у мовчанці, з наміренням за нові покликання до Згромадження Сестер Пресвятої Родини. На закінчення Духовних Вправ, очолити Божественну Літургію, від імені Владики Володимира (Війтишина), Єпарха Івано-Франківського, приїхав о. д-р Олег Каськів, Протосинкел Івано-Франківської єпархії.

Комісія у Справах монашества ІФ єпархії УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Дослідження PISA показало, що український учень не готовий до життя після школи19 лютого

Одним з основних завдань освіти – рівень підготовки дітей до життя. Та в Україні поки що домінує думка, що ми готуємо дітей до ВНЗ. Ще донедавна...

МЕДІА
Prev Next