АКТУАЛЬНО

Дні формування для молоді провела Чернеча родина Воплоченого Слова

Середа, 15 травня 2019, 14:13
З 8 по 12 травня вперше в Україні були проведені Дні формування для молоді, організовані отцями та сестрами Чернечої родини Воплоченого Слова. Захід проводився в смт Яблуниця Івано-Франківської області.

Більш як 140 учасників з Івано-Франківська, Вінниці, Стрия, Одеси, Львова та інших міст мали можливість слухати конференції на різноманітні теми.

Конференції  з філософії провели о. Андрій Карпінець, ВС, і сестра Марія Несподіваної Радості, ССГДМ. Про християнське подружжя говорив о. Ігор Тузик. Про атаки сьогодення проти життя та сім’ї доповідав Адріан Буковинський. А про користь і небезпеку соціальних мереж говорила Олена Кулигіна.

Тематику соціальної доктрини Церкви представляли Олег Жерноклеєв, третьочинець і викладач Національного прикарпатського університету, та Володимир Мороз, науковий співробітник Інституту історії УКУ.

Не бракувало також цікавих доповідей на такі теми, як існування Бога та безсмертність людської душі, з якою виступив о. Андрес Бонелльо, ВС. Отець Марчельо Латтанціо, ВС, говорив про зростання в чесноті любові до Бога та ближнього.

Невід’ємною частиною цієї формаційної зустрічі також була молитва. Усі учасники мали нагоду розпочинати кожний день з Божественної Літургії, молилися вервицю, проводили нічні чування, а також чисельно приступили до Святих Таїнств Сповіді і Причастя.

Іншим елементом, який доповнював ці дні формування, була розважальна програма. Письменник Гілберт Честертон казав: «Однією з найбільших таємниць християнства є радість». Тому окрім інтелектуального  та духовного збагачення,  для молоді організовувалися різноманітні ігри та конкурси, естафети і спорт. Кожного вечора всі спільно співали та веселилися.

Надіємося, що такого роду формаційні зустрічі допоможуть молодим людям найперше збагатитися особисто, як інтелектуально так і духовно, а також  заохотять молодь ділитися зі своїми друзями та близькими з отриманими тут знаннями та свідченням радості віри.

Прес-центр Згромадження Воплоченого Слова


ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Теодосій Роман Грень: «Велика кількість покинутих дітей – це лакмусовий папірець морального стану суспільства» 10 серпня

Доктор Теодосій Роман Грень, ЧСВВ, віцеректор Папської колегії святого Йосафата, редактор Українського відділу Ватиканської дикастерії...

МЕДІА
Prev Next