АКТУАЛЬНО

До Івано-Франківська привезуть мощі апостола Андрія Первозваного

Середа, 26 серпня 2020, 11:16
До Івано-Франківська привезуть мощі святого апостола Андрія Первозваного. За переданням саме цей апостол першим приніс слово Христового Євангеліє на українські землі.

У п’ятницю, 28 серпня, коли наша Церква святкуватиме одне з найбільших свят – Успіння Пречистої Діви Марії, у парафію Стрітення Господа нашого Ісуса Христа УГКЦ, що в Івано-Франківську, завітає владика Іриней Білик – канонік папської базиліки Санта Марія Маджоре. Владика очолить Архиєрейську Божественну Літургію.

З благословення архиєпископа і митрополита Івано-Франківського  Володимира Війтишина та на прохання адміністратора парафії Стрітення Господа нашого Ісуса Христа УГКЦ прот. Тараса Нейлюка, владика Іриней привезе із Ватикану та подарує в постійне використання мощі святого апостола Андрія Первозваного. За переданням саме цей апостол першим приніс слово Христового Євангеліє на українські землі.

Урочистості розпочнуться о 10:45, коли парафіяни на церковному подвір’ї зустрічатимуть високоповажного гостя. Об 11:00 владика Іриней очолить Архиєрейську Божественну Літургію. Після спільної молитви відбудеться благословення мощами святого апостола Андрія Первозваного.

Пряму трансляцію Богослужіння можна буде переглянути за посиланням https://www.facebook.com/StritennyaIF.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ugcc.if.ua/

 

ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава, Отця і Глави УГКЦ, у 19-ту неділю по Зісланні Святого Духа19 жовтня

Сьогодні Христос каже нам, щоб ми так чинили, так ставилися до кожної людини, як ставиться до людини сам Господь Бог. Навіть більше, Він...

МЕДІА
Prev Next