АКТУАЛЬНО

До акції «Нагодуй бідного» долучилися запорізькі греко-католики

Середа, 25 листопада 2020, 10:15
У рамках відзначення Всесвітнього дня вбогих запорізька парафія Святого архистратига Михаїла разом з БФ «Карітас-Запоріжжя» долучилася до безстрокової акції «Нагодуй бідного», проголошеної Главою і Отцем Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішим Святославом.

Під час акції «Нагодуй бідного» представники парафії разом з волонтерами БФ «Карітас-Запоріжжя» та Запорізької обласної організації Товариства Червоного хреста України на подвір’ї храму Святого Володимира провели акцію, під час якої працювали «Соціальна їдальня» та «Соціальний гардероб». Кілька десятків нужденних людей міста Запоріжжя мали нагоду отримати поживний обід та обрати собі теплий одяг.

Організатори заходу на чолі з отцем Андрієм Бухваком, настоятелем парафії Святого Михаїла та директором «Карітас-Запоріжжя», зазначають, що у своєму служінні керуються та надихаються словами з біблійної книги Сираха, які лягли в основу послання Святішого Отця Франциска на ІV Всесвітній день убогих: «Простягни свою руку бідному» (Сир. 7, 23).

До акції також приєдналися учасники благодійної організації «Мережа 100 відсотків життя. Запоріжжя», які видавали всім потребуючим направлення на флюорографію.

Важливо зазначити, що безстрокова акція з годування потребуючих проходить у парафії Святого архистратига Михаїла вже понад рік – щовівторка волонтери парафії та «Карітасу» готують та роздають безкоштовні обіди біля храму.

Організатори акції висловлюють подяку волонтерам та всім небайдужим, які спричинилися до проведення заходу.

Пресслужба Донецького екзархату УГКЦ


ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава на свято Богоявлення Господнього20 січня

Просімо, щоб у тих йорданських водах, які ми сьогодні будемо благословляти, загинуло всяке зло, що тримає нас у своїй неволі, і всяка...

МЕДІА
Prev Next